Nowy klub CityFit w Krakowie

Zbliża się otwarcie kolejnego klubu sieci w Warszawie

Polska sieć klubów fitness nie zwalnia tempa. Zapowiada, że jeszcze w tym roku otworzy pierwszy klub w Krakowie. Lokal, zlokalizowany w należącym do Ekopark biurowcu Principio, będzie miał powierzchnię 1800 m2. Ponadto wielkimi krokami zbliża się otwarcie kolejnego klubu w Warszawie. Klub fitness CityFit powiększył grono najemców i tym samym poszerzył ofertę Galerii Rondo Wiatraczna w Warszawie, gdzie zajmie lokal na pierwszym piętrze Galerii, o powierzchni ok. 1 650 mkw.

CityFit Kraków

– Kraków jest kolejnym ważnym punktem na mapie naszej ekspansji. Jestem przekonany, że nowoczesna powierzchnia fitness dostępna 24/7 na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych, doskonale uzupełni ofertę Principio. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit. Klub w krakowskim biurowcu Principio (ul. Armii Krajowej 25) otwarty zostanie w 4Q 2017.  Klubowicze będą mieli do dyspozycji aż 1800 mkw. powierzchni treningowej, sprzęt najlepszych światowych marek oraz grupowe zajęcia fitness w cenie karnetu.

Biurowiec Principio powstaje w krakowskich Bronowicach przy jednej z głównych arterii miejskich. Budynek zaoferuje 10,5 tys. mkw. powierzchni biurowej na siedmiu kondygnacjach. Poziom zaawansowania prac budowlanych obiektu przekroczył już 50 proc. Oddanie budynku do użytku planowane jest jeszcze w tym roku. Wyłącznym agentem projektu jest Cushman & Wakefield.

CityFit Warszawa

Galeria Rondo Wiatraczna powstaje w miejscu dawnego Universamu Grochów. Jako budynek wielofunkcyjny oferował będzie około 23 tys. mkw. powierzchni mieszkalnej, ponad 11 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz około 1,5 tys. mkw. pow. biurowej. Operatorem spożywczym w handlowej części projektu będzie Społem, kontynuując rozpoczętą w tym miejscu w 1977 roku działalność handlową, jako jeden z pierwszych w historii Warszawy wielkopowierzchniowych, samoobsługowych sklepów spożywczych. Galeria handlowa znajdować się będzie na dwóch kondygnacjach i obejmować będzie kilkadziesiąt sklepów i punktów usługowych. Na poziomie -1 zaplanowano parking dla klientów galerii obejmujący ponad 160 miejsc postojowych. Przypomnijmy, budowa obiektu rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku, oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018 roku.

– Do tej pory zaufało nam wielu najemców, z kolejnymi prowadzimy zaawansowane rozmowy – mówi Elżbieta Kowalczyk, Dyrektor ds. najmu, która jest odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. W ostatnim czasie grono najemców poszerzyli m.in.: Mc Donald’s, Dunkin’ Donuts, Olimp, Rossmann, Telakces.com / Virgin Mobile, Inmedio, Cukiernia Sowa, Grycan, Świat Książki, Millennium Bank i wielu innych. – Spodziewamy się zakończyć proces komercjalizacji nawet na rok przed planowanym otwarciem – dodaje Elżbieta Kowalczyk.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness dostosowanych do miejskiego stylu życia. Kluby czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą podpisywać długoterminowych umów, mają zagwarantowaną stałą cenę karnetu przez cały czas uczęszczania oraz mogą zawiesić członkostwo (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Sieć CityFit liczy obecnie 10 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast.  Marka dba o każdy detal aranżacji wnętrz i innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone są w prestiżowy sprzęt do ćwiczeń (TechnoGym, Matrix, Escape Fitness), profesjonalne nagłośnienie (Bose) oraz liczne udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Wszystko po to, by trening był przyjemnością.