photo: PerfectGym

Dlaczego warto uczestniczyć w targach branżowych ?

Targi, konferencje i kongresy to kluczowe miejsce spotkań, źródło wiedzy dla właścicieli, trenerów i ekspertów branżowych. To tu podejmowane są decyzje biznesowe i nawiązywane silne relacje z klientami. Targi branżowe w Polsce cieszą się dużym uznaniem. W związku z silnym rozwojem branży fitness, wszelkiego rodzaju wydarzenia, spotkania, kongresy czy targi są ważnym elementem strategii rozwoju każdego klubu fitness, producenta czy dystrybutora wyposażenia klubowego lub dostawcy systemu IT do zarządzania klubem.

Oto kilka najważniejszych powodów, dla których warto uczestniczyć w różnego rodzaju targach:

  1. Ekspozycja własnej marki. Z psychologii wiemy, że im większa ekspozycja tym większa sympatia. To dotyczy, zarówno osób jak i marek czy firm. Pokazuj się (z najlepszej strony), a przyciągniesz właściwych dla siebie klientów.
  2. Opinie klientów. Zdobądź informacje, które pomogą Ci usprawnić Twój produkt. Podczas wydarzeń branżowych otrzymujesz ważne dane bezpośrednio od Twojego targetu, dzięki czemu łatwiej jest złożyć ofertę, która spełnia ich wymagania.
  3. Obserwacja rynku. Rozwijaj się albo giń – to niestety motyw przewodni wolnego rynku. Bądź obecny tam, gdzie rozwijają się trendy i tworzą nowe pomysły. Wykorzystuj zdobytą wiedzę, by stale rozwijać firmę i swoje usługi.

Perfect Gym uczestniczy w wydarzeniach branżowych w krajach, w których się rozwija oraz do których planuje ekspansję. Jesteśmy przekonani, że indywidualne spotkania z potencjalnymi klientami są najlepszym sposobem na budowanie silnych relacji opartych na zgodnej komunikacji i wzajemnym zrozumieniu – tłumaczy Małgorzata Gala, dyrektor ds.rozwoju w Perfect Gym.  – Jesteśmy obecni na targach, konferencjach i kongresach w Polsce,  Europie, Azji, Australii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Japonii, Stanach Zjednoczonych i Rosji – dodaje Gala. Chcesz spotkać się z nami na targach? Sprawdź nasz harmonogram wydarzeń:

Wydarzenie Miejsce Data
FEM Warszawa 15- 16.03.2018
IHRSA San Diego 21-24.03.2018
ActiFit Asia Sinagpur 06-8..04.2018
FIBO Kolonia 12-15.04.2018
FILEX Sydney 20-22.04.2018
ELEVATE UK Londyn 09-10.05.2018
Body Power UK Birmingham 11-13.05.2018
Japan IT Week Spring Tokio 09-11.05.2018
Go Active Show Warsaw 18-19.05.2018
Cloud Expo/Internet of things EXPO 2018 NYC 12-14.06.2018
Techcrunch Disrupt San Francisco 05-7.09.2018
FIWE- Trade Show Warsaw 21-23.09.2018
IHRSA Europe 2018 Lizbona 15-18.10.2018
GITEX Dubaj 14-18.10.2018
Sibec Europe 2018 Nieznane 7-10.11.2018
WebSummit Lizbona 05-8..11.2018
MIOFF Moskwa 4-8.11.2018
Fitnessfestivallen Sztokholm 30.11-2.12.2018

 

 

Więcej informacji tutaj.

Artykuł sponsorowany