Poznaj naszych ekspertów

Arkadiusz Wolski

IMG_0570

Od 2012 r. prowadzi swoją firmę konsultingową (FitnessClinic), która zajmuje się doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami branży fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem.

Anita Bajdalska

15x21_MG_0943

Certyfikowany Manager SPA, jedynego na świecie amerykańskiego stowarzyszenia ISPA. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat, uznany na świecie jako największe osiągniecie w branży zarządzania obiektami.

Magda Konstańczak

magda

Szkoleniowiec z ramienia Les Mills w zakresie technik zarządzania i tworzenia grafików zajęć grupowych oraz budowania relacji w klubie w oparciu o zajęcia grupowe. 16 lat w branży fitness. Były menadżer klubu, koordynator fitness, instruktor fitness, trener personalny.

Bartosz Groffik

bartosz_groffik

Prezes Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Doradca Biznesowy branży fitness. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jakub Undra

Bez tytułu

Szkoleniowiec, trener, instruktor. Założyciel serwisu SzkoleniaTrenerskie.pl oraz Instytutu Kształcenia Trenerów. Pasjonat zarażania uśmiechem, największą satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Krzysztof Brola

192

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie.

Social Tigers

social-tigers-social-media

Social Tigers to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym i efektywnym wsparciem biznesu poprzez marketing w social mediach. Zaufali im, m.in.  Mauricz Training Center, Ladies Fight Night, PGNiG Superliga, Total Fitness.

Poradnia MedFood

medfood

Naszą misją jest szerzenie wiedzy żywieniowej i pokazywanie, że rozwiązania istnieją nawet w przypadkach standardowo uznawanych za nieuleczalne. Konferencje, szkolenia, książki, artykuły to nasz żywioł.

Chałas i Wspólnicy

Bez tytułu

Jedna z największych firm prawniczych w Polsce,której usługi prawne obejmują, m.in. prawo gospodarcze, korporacyjne, fuzje i przejęcia, prawo pracy, prawo sportowe oraz podatki.

Partner merytoryczny

eFitness

a

eFitness – eZarządzanie – producent oprogramowania do zarządzania klubami fitness o nazwie eFitness, oraz eFitness Access Control, nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Firmie zaufało ponad 500 klientów w kraju i za granicą.

Nadchodzące wydarzenia

  1. Konferencja PEI

    Marzec 24 - 08:00 - Marzec 25 - 20:00
  2. FIWE

    Wrzesień 21 - 08:00 - Wrzesień 23 - 17:00

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera