Partner merytoryczny

eFitness

a

eFitness – eZarządzanie – producent oprogramowania do zarządzania klubami fitness o nazwie eFitness, oraz eFitness Access Control, nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Firmie zaufało ponad 500 klientów w kraju i za granicą.

Poznaj naszych ekspertów

Krzysztof Brola

192

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie.

Jakub Rudyński

Jakub_Rudyński

Doradca Biznesowy od kilku lat związany z branżą fitness. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Przez wiele lat pracował w branży finansowej, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie sprzedaży, budowy i zarządzania.

Anita Bajdalska

15x21_MG_0943

Certyfikowany Manager SPA, jedynego na świecie amerykańskiego stowarzyszenia ISPA. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat, uznany na świecie jako największe osiągniecie w branży zarządzania obiektami.

Bartosz Groffik

bartosz_groffik

Prezes Polskiego Związku Trenerów Personalnych. Doradca Biznesowy branży fitness. Absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Tomasz Napiórkowski

17-napiorkowski-200x200

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE.

Arkadiusz Wolski

IMG_0570

Od 2012 r. prowadzi swoją firmę konsultingową (FitnessClinic), która zajmuje się doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami branży fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem.

Social Tigers

social-tigers-social-media

Social Tigers to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym i efektywnym wsparciem biznesu poprzez marketing w social mediach. Zaufali im, m.in.  Mauricz Training Center, Ladies Fight Night, PGNiG Superliga, Total Fitness.

Karolina Kocięda

karola kocięda

Mgr inż architekt, ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej. Od ponad 10 lat trenująca kulturystycznie, czynna zawodowo architekt wnętrz i manager.

Jakub Undra

Bez tytułu

Szkoleniowiec, trener, instruktor. Założyciel SzkoleniaTrenerskie.pl oraz InstytutTrenerow.pl. Pasjonat zarażania uśmiechem, najwiekszą satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Chałas i Wspólnicy

Bez tytułu

Jedna z największych firm prawniczych w Polsce,której usługi prawne obejmują, m.in. prawo gospodarcze, korporacyjne, fuzje i przejęcia, prawo pracy, prawo sportowe oraz podatki.

Paweł Wójcik

wojcik

Współtwórca i manager dwóch klubów SOHO Body Spirit. Szkoleniowiec współpracujący z firmą Twój Fitness. Kreator Fitness Revolution – innowacyjnego sytemu dedykowanego klubom fitness.

Eventy

  1. ESP Europe Sport Power 2018

    17/02/2018 - 18/02/2018
  2. Kongres FEM

    15/03/2018 - 08:00 - 16/03/2018 - 19:00
  3. Konferencja PEI

    17/03/2018 - 08:00 - 20:00

Reklama

Kariera

Eksperci

Baza firm