fot. Drone in Warsaw / Fotolia

EuropeActive: w obliczu przyszłych wyzwań i dużych możliwości

Już na niespełna dwa miesiące, w Warszawie odbędzie się konferencja ISM (International Standards Meeting), co roku organizowana przez Europe Active. To wydarzenie dedykowane jest instytucjom szkoleniowym i właścicielom, operatorom ośrodków zdrowia i fitness. Portal Branża Fitness jest Patronem Medialnym ISM 2018. Przedstawiamy kolejne szczegóły wydarzenia.

Przyszłe zabezpieczenie sektora fitness

ISM, będąca coroczną konferencją stała się doskonałą okazją do współpracy w zakresie poprawy edukacji, rozpoznawania i wpływu społecznego osób wykonujących zawody w segmencie fitness. Tegoroczna edycja odbędzie się już za niecałe dwa miesiące, a dokładnie w dniach 15 i 16 listopada w Warszawie. W tym roku dyskusje w gronie pracodawców, dostawców usług szkoleniowych oraz przedstawicieli rejestrów krajowych skupią się na zabezpieczeniu sektora fitness w przyszłości. W ISM 2018 udział zapowiedzieli delegaci z całej Europy, ale także z Brazylii, Omanu, Stanów Zjednoczonych i Rosji.

Patrząc wstecz i zmierzając do przodu

Wydarzenie rozpocznie się od przeglądu postępów poczynionych w ciągu ostatniego roku w kierunku poprawy i standaryzacji oferty edukacyjnej w sektorze fitness.  Następnie wszyscy uczestnicy zostaną poproszeni o określenie podstawowych składników każdego szkolenia w sektorze fitness. – Wiemy, że dobrze zbadane, oparte na dowodach treści, bezstronna i solidna ocena są ważne. Ale czego możemy się od siebie nauczyć, aby zapewnić zrównoważone podejście? Aby zapewnić najlepszą praktykę w dobie coraz bardziej wyrafinowanej technologii i metod nauczania? O tym porozmawiamy podczas ISM 2018. – tłumaczy Anja Beverwijk, Communications Officer EuropeActive.

Innowacyjna debata

Celem organizacji debaty podczas ISM 2018 jest pomoc wszystkim uczestnikom sektora fitness w  zaspokajaniu rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykształconych i wykwalifikowanych specjalistów. Ponadto zaplanowano dyskusje w małych grupach, w których uczestnicy otrzymają szersze możliwości nawiązywania sieci kontaktów. Julian Berriman, Director Professional Standards Committee, przedstawi aktualizację planów EuropeActive oraz najnowsze informacje dotyczące akredytacji i standardów. Szczegółowe informacje dotyczące programu oraz dokonanie rejestracji możliwe jest na stronie internetowej: http://www.europeactive.eu/events/ISM18

Portal Branża Fitness jest Patronem Medialnym wydarzenia. Najnowsze informacje dotyczące organizacji wydarzenia będziemy podawać na bieżąco.

Czytaj więcej:

________________

O EuropeActive

EuropeActive, znane jako European Health & Fitness Association (EHFA), powstało w 1996 roku i funkcjonuje jako organizacja non-profit oraz unikalny głos adresujący kluczowe instytucje europejskie w imieniu europejskiego sektora zdrowia i fitness. Jego misja polega nie tylko na odwróceniu fali bezczynności, ale także na zapewnieniu, by coraz więcej osób częściej aktywizowało się w wyniku skutecznej synergii między wszystkimi podmiotami tego sektora. EuropeActive to ponad 25 000 centrów fitness, 21 krajowych stowarzyszeń oraz wiodących na rynku dostawców, dostawców usług edukacyjnych i osób prywatnych.

Zobacz także: