Dziś wielkie otwarcie pierwszego parku trampolinowego w Rumii

Czwarty park JUMPCITY w Polsce

Dzisiaj, 3 czerwca otworzył się kolejny, nowoczesny obiekt JUMPCITY. Inwestycja o powierzchni 2000 m2 zlokalizowana jest w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. To pierwszy park trampolin w mieście.

JUMPCITY w Rumi to aż 140 trampolin, 6 stref wśród, których można wyróżnić atrakcje tj. baseny z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe z trampoliną Super-Quad o powierzchni blisko 20m2, ścieżki akrobatyczne, arenę do zbijaka, arenę główna ( na której jednocześnie może skakać 25 osób), trampoliny z koszami, strefę gladiatorów, slack line oraz nowość: strefę Ninja, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami). JUMPCITY to raj na ziemi dla poszukiwaczy przygód, endorfin i dużych dawek zdrowego ruchu. Misją JUMPCITY jest tworzenie miejsc, w których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. – JUMPCITY jest dla nas misją. Misją, dzięki której jesteśmy w stanie malować uśmiech na twarzach naszych zadowolonych gości każdego dnia. – czytamy na fanpage’u JUMPCITY.

Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu parków trampolin wiemy, co lubią nasi goście. Nie wyobrażamy sobie parku bez basenu z gąbkami czy trampoliny sportowej. W Rumi zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie całkowitej nowości w JUMPCITY, czyli Ninja Box – mówi Maciej Leśniak, założyciel i pomysłodawca JUMPCITY.

JUMPCITY swoją działalność rozpoczęło w Gdyni ponad 3 lata temu, w 2016 roku kolejno powstawały parki w Katowicach oraz w Gdańsku. Park trampolinowy w Rumii to czwarty park JUMPCITY. Marka cieszy się dużą rozpoznawalnością w Trójmieście oraz wzbudza ogromne zainteresowanie mieszkańców oraz turystów.

Źródło: materiały prasowe JUMPCITY