4Faces w Galerii Północnej

4Faces – marka należąca do spółki OTCF, właściciela m.in. 4F – swój pierwszy salon w Warszawie otworzy w Galerii Północnej. Na blisko 1000 mkw. powstanie specjalistyczny multibrandowy koncept sportowy, promujący aktywny styl życia w 5 obszarach: trening, bieganie, pływanie, outdoor oraz rower. Wyjątkowość salonu polega na połączeniu oferty produktowej z wyspecjalizowanym doradztwem sprzedawców-ekspertów oraz szerokim wachlarzem usług dodatkowych. Będzie to trzeci salon marki w Polsce.

Salony 4Faces sprofilowane zostały z myślą o klientach wymagających kompleksowej obsługi i profesjonalnego doradztwa. Każdy sklep musi spełniać 4 warunki, gwarantujące amatorom aktywności fizycznej wsparcie na każdym etapie sportowych zmagań – od diagnozy potrzeb, poprzez dobór produktów, aż do ich serwisu. Oferta 4Faces obejmuje wszystkie sezony sportowej aktywności – wiosenno-letni oraz jesienno-zimowy. Adresowana jest do osób na różnych poziomach zaawansowania. W asortymencie znajdują się marki takie jak Under Armour, Adidas, Reebok, Columbia, CMP, Speedo, Cube, Kross, Giro, Shimano, Fox, Rossignol, Head czy SKINS. Salony oferują również szeroki wachlarz usług w ramach Body Center. Porady dietetyka, trenera personalnego, a nawet fizjoterapeuty pomogą dopasować optymalne parametry treningowe do indywidualnych możliwości organizmu.

Jak podkreśla Paulina Paszczyk, dyrektor 4Faces nowa marka nie jest po prostu kolejnym salonem sportowym – To co wyróżnia nasze podejście, to mocne przekonanie, że przy zakupie odzieży i sprzętu sportowego niezbędne są: wiedza, doświadczenie i znajomość danej dyscypliny. Pomagamy naszym klientom podejmować najlepsze decyzje dzięki wsparciu konsultantów, którymi są trenerzy lub instruktorzy czynnie uprawiający daną dyscyplinę sportu. W salonach można także ustalić optymalne parametry treningowe oraz sprawdzić możliwości swojego organizmu.

 Jak wielokrotnie podkreślaliśmy staramy się tak dobierać najemców naszego centrum, by oferta handlowa zaspokajała potrzeby okolicznych mieszkańców. Chęć rozwijania współpracy z OTCF i zaproszenie do naszego centrum nowego konceptu sportowego wynika z dwóch nakładających się na siebie trendów. – podkreśla Agnieszka Nowak, Dyrektor Galerii Północnej. – Z jednej strony mieszkańcom Białołęki, która jest najszybciej rozwijającą się dzielnicą Warszawy, zależy, aby jak najwięcej aktywności mogli realizować w bezpośredniej bliskości swojego domu, a w sąsiedztwie mieć dostęp do usług na wysokim poziomie. Z drugiej rosnąca świadomość społeczna i moda na tzw. zdrowy styl życia zwiększają społeczne oczekiwania wobec dostępności odpowiednich narzędzi. Jako dzielnica Białołęka ma warunki do rozwoju terenu i obiektów sportowych. My natomiast chcieliśmy dołożyć do tego swoją cegiełkę umożliwiając dostęp do najlepszej jakościowo oferty sportowej, uzupełnionej szeroką gamą dodatkowych usług – dodaje.

źródło: informacja prasowa