Ergometr Life Fitness UpperCycle GX –  znakomite urozmaicenie treningu w małej grupie

Na tegorocznych targach FIBO w Kolonii Life Fitness przedstawił, m.in. najnowszy produkt z rodziny GX, ergometr UpperCycle GX do treningu górnych partii ciała oraz mięśni centrum. Tym samym urządzenie to dołączyło do roweru Lifecycle GX do indoor cyclingu oraz ergometru wioślarskiego Row GX, tworząc pełne portfolio urządzeń cardio do treningu górnych i dolnych partii mięśniowych.

Ergometr UpperCycle GX umożliwia trening górnych partii mięśniowych w pozycji stojącej, co można wykorzystać przede wszystkim na różne sposoby w zajęciach grupowych oraz w treningu interwałowym. Sprawdza się równie dobrze w klasycznym treningu obwodowym cardio  i można na nim wykonać rozgrzewkę przed treningiem siłowym.

Charakterystyczne cechy nowego Life Fitness UpperCycle GX to: stabilność, duży zakres ruchu, opór wody, oraz regulowana wysokość. Jest tak zaprojektowany, by mogła na nim trenować szeroka grupa ćwiczących o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Co ważne, trening na tym urządzeniu angażuje mięśnie centrum i posturalne, a także aktywizuje w znaczącym stopniu ramiona, klatkę piersiową oraz plecy.

Z pewnością warto go mieć na wyposażeniu w profesjonalnym klubie fitness. Więcej informacji udzieli dział sprzedaży TOP-GYM. www.top-gym.pl