Oficjalnie prezentujemy kategorie I edycji konkursu dla producentów i dystrybutorów: DIAMENTY BRANŻY FITNESS. Zwycięzcy odbiorą statuetki 7 marca 2019 roku w luksusowym hotelu Marriott w Warszawie podczas Kongresu FEM 2019. Już z początkiem grudnia rusza proces rejestracji.

Konkurs DIAMENTY BRANŻY FITNESS dedykowany jest producentom i dystrybutorom wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi.

O „DIAMENT BRANŻY FITNESS” będzie można ubiegać się w czterech kategoriach odpowiednio podzielonych na podkategorie, w których dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa będą miały możliwość zgłoszenia swojego produktu lub działań z danego segmentu.

W gronie JURY DIAMENTY BRANŻY FITNESS zasiądzie znamienite grono specjalistów, w skład którego wejdą prezesi największych sieci w Polsce, Eksperci oraz członkowie Redakcji Portalu. Ponadto w każdej z kategorii głos otrzymają Czytelnicy Portalu. Jury szczegółowo oceni poziom każdej nominacji.

LIDER JAKOŚCI  głównym celem jest wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów wprowadzonych na polski rynek przez producentów i dystrybutorów wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Czytelnicy Portalu oraz Jury “DIAMENTY BRANŻA FITNESS” wyłonią liderów jakości w poszczególnych podkategoriach. Wyniki przeprowadzonego badania wykażą o stopniu świadomości marki , jej rozpoznawalności oraz jakości świadczonych usług.

ODKRYCIE 2018 ROKU – dla technologicznych nowinek, innowacyjnych produktów i usług, które pomimo niedługiego okresu funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dla produktów wprowadzonych na polski rynek do 1 roku.

INNOWACJA – kategoria ta ma na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych, unikalnych i oryginalnych rozwiązań oraz stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej. Dla produktów dostępnych na polskim rynku od 1 roku do 2 lat.

MARKETING 2018 ROKU – od sprawnego marketingu zależy przyszłość firm. Kategoria dedykowana firmom charakteryzującym się dynamicznym wzrostem i rozwojem. Reklama często kojarzy się z ciekawą kreacją i oryginalnym pomysłem. Jednak, jej zadaniem jest przede wszystkim przekonać odbiorców do zakupu produktu czy skorzystania z usługi. Nagrodzone zostaną kampanie firm, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne.

IDEA I CELE

Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najprężniej rozwijających się  przedsiębiorstw, a także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Skład Jury oraz instrukcje dotyczące rejestracji przedstawimy już wkrótce!

Zobacz także: