fot. mat. prasowe

CityFit Chorzów już otwarty

Przybywa klubów CityFit

Polska sieć klubów fitness kontynuuje ekspansję. Trzynasty klub sieci otwarty został 8 listopada w chorzowskim centrum handlowym AKS. A już w styczniu pierwszych klubowiczów powita CityFit Kraków Principio.

Nowo otwarty klub w Chorzowie znajduje się w Centrum Handlowym AKS (ul. Parkowa 20). We wnętrzu o powierzchni 2050 mkw. znalazł się szeroki wybór nowoczesnego sprzętu i akcesoriów marek, tj. TechnoGym, Training Show Room, Matrix, Escape Fitness. Przestrzeń treningowa podzielona została na 10 ergonomicznych stref, a klubowicze nie muszą pamiętać o noszeniu kart, gdyż wchodzą na skan wybranych punktów na mapie palca. Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness. Dla osób początkujących klub przygotował specjalne zajęcia wprowadzające IntoFit. Do końca roku z oferty klubu mogą korzystać również klubowicze CityFit Katowice.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness dostosowanych do miejskiego stylu życia. Kluby czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą podpisywać długoterminowych umów, mają zagwarantowaną stałą cenę karnetu przez cały czas uczęszczania oraz mogą zawiesić członkostwo (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Sieć CityFit liczy obecnie 13 klubów zlokalizowanych w centrach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Już 12 stycznia otwarty zostanie kolejny: w krakowskim biurowcu Principio (ul. Armii Krajowej 25). Niebawem marka pojawi się również w warszawskiej galerii Rondo Wiatraczna.

źródło: informacja prasowa