źródło: informacja klubowa

07.02.2019 punktualnie o 6.00 otwarto Fit Fabric Dąbrowa. Wyczekiwany i mocno nagłaśniany klub fitness to trzynasty obiekt sieci Fit Fabric – największej marki fitness w Łodzi i regionie.

Fit Fabric Dąbrowa znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 207/225. Przedsięwzięcie ulokowano na uboczu od ścisłego centrum otwierając się na południową i wschodnią część miasta bliżej Widzewa. Najwyższej klasy sprzęt i nowy standard wykończenia to niezbite dowody na to, że „trzynastka” nie musi być pechowa a zapowiadane otwarcie jedynie podkręciło atmosferę wokół tego miejsca. Co przygotowano dla klubowiczów? Imponująca strefa cardio tuż przy ogromnych oknach pozwala w pełni oddać się treningowi bez nużącego uczucia patrzenia w ścianę. Dostęp naturalnego światła pozwala się odprężyć i maksymalnie zaktywizować. Bieżnie, rowery i orbitreki marki Matrix zadowolą nawet najbardziej wymagających. Strefa funkcjonalna i treningu personalnego mieści się w odosobnionym boksie dając komfort i skupienie. Minimalistycznego charakteru dodają metalowe siatki i surowe białe ściany.

Również amatorzy kalisteniki znajdą coś dla siebie. Wyróżniająca się żółtymi drążkami strefa street workoutu to nie tylko urozmaicenie

treningu, ale i przestrzeń do rozwoju tej niszowej dyscypliny.

Tradycyjnie zadbano o rozbudowaną strefę cross, podnoszenia ciężarów oraz dostęp do znakomicie nagłośnionych sal fitness. Każdy rodzaj treningu i na wielu poziomach zaawansowania. A wszystko pod okiem instruktorów i trenerów personalnych. Fit Fabric Dąbrowa to kompleksowy obiekt w którym sprzęt, doświadczenie i nowoczesna stylistyka spotykają się aby realizowanie postanowień było jeszcze łatwiejsze.

Profesjonalne, uśmiechnięte recepcjonistki, doskonała kadra trenerska na czele z manager klubu Karoliną Kawczyńską serdecznie zapraszają na trening.

 

 

Polecamy także:

W jaki sposób spełnić marzenia o własnym klubie fitness?