My Fitness Place z kolejną lokalizacją

Pierwszy klub sieci w Gliwicach

1300 m.kw. powierzchni , 8 bogato wyposażonych stref aktywności, przestronna sala fitness, nowoczesny sprzęt. Wraz z początkiem maja w Gliwicach zostanie otwarty pierwszy klub fitness sieci My Fitness Place. To lokalizacja po Jatomi Fitness, sieci która systematycznie znika z polskiego rynku.

Nowym najemcą galerii handlowej FORUM z Gliwicach, zlokalizowanej w samym centrum miasta jest My Fitness Place. Sieć klubów fitness otwiera swoją pierwszą lokalizację w mieście, tym samym powiększając liczbę swoich lokalizacji w Polsce do 14.

My Fitness Place usytuowany będzie na drugim piętrze CH FORUM przy ulicy Lipowej 1. W nowym klubie powstaje 8 stref aktywności: cardio, maszyn izotonicznych i półwolnych, wolnych ciężarów, funkcjonalna, cross&fit, stretchingu oraz core, a także 200-metrowa sala fitness.  Honorowane będą również karty w systemach partnerskich, m.in. Multisport. Klub, jako jeden z trzech w Polsce, i jedyny na Śląsku, wyposażony został w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio: Technogym Artis®.  Urządzenia z tej serii umożliwiają połączenie poprzez specjalną opaskę z aplikacją MyWellness, pozwalającą na monitoring pracy i wysiłku, a także rejestrację historii treningów i postępów. Na terenie klubu funkcjonował będzie fit bar, darmowe wifi, a podczas wizyty można skorzystać z darmowego parkingu. Do 8 maja trwa przedsprzedaż karnetów ( 99 zł + 1 zł opłaty wpisowej).

My Fitness Place posiada już swoje kluby w Zabrzu, Sosnowcu, Opolu, Bielsku-Białej i Krakowie.

CH Forum to centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni handlowej 43 tys. mkw. Funkcjonuje w nim 120 najemców. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację.