photo: mat. prasowe

Fitness World z kolejną lokalizacją

Duńska sieć rozwija się w Polsce

W połowie stycznia w Jeleniej Górze duńska sieć Fitness World otworzyła swoją 15 lokalizację. Konsekwentnie z zapowiedziami działań na pierwsze półrocze 2018 roku, sieć informuje o kolejnym planowanym otwarciu. Wiosną zostanie otwarta 16 lokalizacji sieci. Klub o powierzchni 2000 m2 powstaje w Sosnowcu. Będzie to całodobowy lokal otwarty przez 7 dni w  tygodniu.

Nowy klub sieci Fitness World będzie znajdował się na dwóch piętrach budynku przy ul. Teatralnej 11 w Sosnowcu. Podobnie, jak w pozostałych klubach sieci, wystrój utrzymany będzie w skandynawskim stylu, a powierzchnia podzielona na strefy przeznaczone do różnych form treningu. Obecnie trwają prace projektowe. Otwarcie zapowiadane jest na wiosnę tego roku.

Pierwszy klub Fitness World otwarto w 2005 r. w Danii. Obecnie jest to jedna z największych sieci klubów fitness na rynku duńskim, a od 2015 r. stawia na rozwój na rynku polskim. Posiada już piętnaście klubów na terenie trzech województw. Profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają życie tysięcy ludzi. Wartości, którymi kieruje się sieć to zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge”. Kluby otwarte są 24h / 7 dni w tygodniu.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/