fot. mat.prasowe

16 nowych lokalizacji Zdrofit w 2018 roku

Otwarcie w The Warsaw HUB w 2020 r.

Zdrofit realizuje zapowiadaną falę otwarć i systematycznie informuje o najnowszych decyzjach dotyczących ekspansji. Tylko w 2018 roku przybędzie, aż 16 nowych lokalizacji. W 2020 r. wielkie otwarcie w biznesowym centrum stolicy – Zdrofit dołączył do grona najemców The Warsaw HUB.

Znaczna część z zaplanowanych na 2018 rok otwarć odbędzie się w lipcu. Tylko tego miesiąca kluby fitness Zdrofit powiększą się, aż o 11 nowych lokalizacji. Najwięcej klubów pojawi się w Warszawie i Gdańsku. Na pozostałe lokalizacje sieć wybrała m.in. Sopot, Gdynię, Koszalin, czy Wejherowo.

– To dla nas ważny rok – Zdrofit podwoi liczbę klubów w sieci. Marka zyskuje na rozpoznawalności poza Warszawą. Jesteśmy dumni, że o nasze kluby pytają ludzie z różnych regionów kraju. Pod każdą informacją, postem na Facebooku pojawia się zawsze mnóstwo zapytań, kiedy pojawimy się w innych dzielnicach Warszawy albo miastach Polski – mówi członek Zarządu Zdrofit, Jakub Raniszewski.

The Warsaw HUB w 2020 r.

Zdrofit dołączył do grona najemców The Warsaw HUB, na warszawskiej Woli, w południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego. Klub w The Warsaw HUB, zlokalizowany będzie na pierwszy piętrze budynku „C” i zajmie powierzchnię 1500 mkw. Zgodnie ze standardami sieci klub zapewni usługi fitness na nowocześnie wyposażonych powierzchniach – siłowni, ze strefami kardio i wolnych ciężarów oraz przestronną częścią do cross trainingu, salach fitness z bogatą ofertą zajęć zorganizowanych oraz saunach. Inwestycja połączy cechy i udogodnienia wielofunkcyjnego ośrodka biznesowego z dostępnością komunikacyjną – bezpośrednim połączeniem z II linią metra. Otwarcie klubu zaplanowano w 2020 r.

– Obecność Zdrofitu w The Warsaw HUB to realizacja naszych założeń lokalizowania klubów w inwestycjach znajdujących się przy kluczowych węzłach komunikacyjnych i centrach handlowych, biznesowych. Z satysfakcją staniemy się częścią tak prestiżowego kompleksu i dostarczymy usług fitness na najwyższym poziomie   – mówi Jakub Raniszewski, członek zarządu Zdrofit.

The Warsaw HUB zlokalizowany po przeciwległej stronie Warsaw Spire stanie się częścią nowego centrum biznesowego stolicy. Kompleks ma być odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nowoczesnych korporacji i startupów. Zakończenie budowy zaplanowane jest na przełom 2019 i 2020 roku.

– Cieszymy się, że Zdrofit wybrał naszą lokalizację na stworzenie swojego pierwszego klubu w obrębie Ronda Daszyńskiego. Nasz nowy projekt łączy wiele funkcji, od biurowych po hotelowe, dlatego nie mogło w nim zabraknąć rozpoznawalnej marki propagującej zdrowy, aktywny tryb życia – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

o Zdrofit

Zdrofit Fitness Klub powstał jako mała rodzinna firma w 2005 roku. Obecnie prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach. W ofercie Zdrofitu znajdują się treningi personalne, zajęcia grupowe na salach fitness, cross trening, zajęcia rowerowe oraz strefy relaksu wyposażone w sauny. Obecnie sieć liczy 19 klubów w samej Warszawie.

Centrum prasowe Zdrofit, Retail.net

Zobacz także: