The IHRSA European Congress
Londyn 23-26 października 2017 r.

W Londynie trwa największy kongres branżowy. Coroczne wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie IHRSA to doskonała możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, a także zdobycia wartościowej wiedzy podczas uczestnictwa w seminariach edukacyjnych. To już 17.edycja.

– W tym roku IHRSA zanotowała wzrost uczestników. W tym roku gościmy ponad 680 osób z branży. To o 30% więcej, niż podczas kongresu IHRSA w 2016 roku w Sevilli. Wynik tego roku to absolutny rekord. Największa delegacja przybyła z Rosji. –  powiedział Jay Ablondi, Executive VP of Global Products IHRSA.

W dniach 23-26 października 2017 r. uczestnicy mają doskonałą okazję zdobycia wiedzy biorąc udział w wykładach oraz panelach dyskusyjnych. Na Kongresie omówiona zostanie charakterystyka oraz prognozy związane z kształtowaniem się poszczególnych segmentów rynku, nowych modeli biznesowych oraz konsolidacji. Podczas zapowiadanych wystąpień zostanie poruszona, m.in. tematyka psychologii zachowań klienta detalicznego w branży fitness oraz metody cyfryzacja w branży fitness – czyli jak się w tym odnaleźć.

– W roku 2016 podczas kongresu IHRSA w Sevilli pojawiło się ok. 500 uczestników w tym prawie 20-osobowa delegacja z Polski. W tym roku pojawiło się ponad 30 osób z Polski. Jak widzimy to jednak wciąż niewiele, ale zainteresowanie tym międzynarodowym wydarzeniem branżowo-edukacyjnym stale wzrasta.  – powiedział Tomasz Napiórkowski, ekspert portalu, uczestnik tegorocznej edycji kongresu IHRSA.

Z pewnością cztery dni spędzone w Londynie mają szansę zaowocować nawiązaniem kontaktów i współpracy z obecnymi na Kongresie profesjonalistami. Trwające cztery dni seminaria będą platformą wymiany doświadczeń, refleksji oraz wyznaczania nowych trendów w branży. Panele dyskusyjne i wykłady specjalistów pomogą podnieść skuteczność działania oraz obrać nowe kierunki rozwoju. Organizator przewidział także wizyty w najbardziej nowatorskich klubach fitness. Będzie to, więc szansa przyjrzenia się funkcjonowaniu nowoczesnych rozwiązań.

Więcej informacji o tegorocznym harmonogramie wydarzeń  tutaj.