photo: zdrofit.pl

17 klub Zdrofit

Kolejna lokalizacja sieci Zdrofit

Na 14 października zaplanowano otwarcie kolejnego klubu należącego do Zdrofit, sieci działającej na terenie Warszawy. Zdrofit został najemcą lokalu o powierzchni 1100 mkw. w biurowcu Grójecka Offices na warszawskiej Ochocie. Nowy klub zlokalizowany przy ulicy Grójeckiej 206 będzie 17 otwartym klubem sieci. Przed nami 6 kolejnych otwarć…

Zdrofit Ochota Grójecka to profesjonalnie wyposażony klub, zlokalizowany w doskonałym komunikacyjnie punkcie Ochoty. W lokalu o powierzchni 1100 m kw. zainicjowano strefę wolnych ciężarów i maszyn siłowych o powierzchni aż 400 m2, przestronną strefę maszyn cardio, strefę wolnych ciężarów i maszyn siłowych, salę dedykowaną do zajęć cross training oraz wygodną i profesjonalnie wyposażoną salę fitness. Klub posiada 20 miejsc parkingowych oraz kilkadziesiąt stojaków na rowery. Do 30 września trwa przedsprzedaż karnetów w cenie 69 zł / miesiąc.

W maju informowaliśmy, że zgodnie z planami na 2017-2018 sieć klubów Zdrofit otworzy swoje kluby w ośmiu nowych lokalizacjach. Nowe kluby zostaną otwarte w siedmiu warszawskich dzielnicach, a jedna placówka powstanie w podwarszawskim Pruszkowie. Zgodnie z planami na III kw. 2017 r. otwarty został klub na Żoliborzu ( ul. Szamocka). Natomiast w IV kw. 2017 roku podjęto decyzję o otwarciu klubu na Tarchominie ( ul. Światowida). Na 2018 r. zaplanowano otwarcie klubu przy ul. Ząbkowskiej na Pradze, w centrum na Kruczej oraz drugiego klubu w Legionowie ( ul. Zegrzyńska). Zdrofit to sieć klubów fitness i siłowni w Warszawie, w której swoje udziały od 2016 roku posiada grupa kapitałowa Benefit System.

Budynek Grójecka Offices, to inwestycja Okre Development. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates, a generalnym wykonawcą projektu jest firma Karmar. Grójecka Offices to projekt zlokalizowany na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Grójeckiej 206, oferujący 7400 mkw. powierzchni biurowej klasy A i powierzchni handlowej (538 mkw.) mieszczącej się na parterze budynku.