NOWY AMBASADOR MARKI FORMOTIVA !!!

Tomasz Oświeciński, trener personalny, aktor znany m.in. z filmu Pitbull oraz serialu M jak Miłość,
został ambasadorem marki Formotiva Pharma Nutrition – odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.
Działania promocyjne z udziałem Tomasza Oświecińskiego rozpoczęły się z początkiem marca.
Producentem Formotivy jest lider branży farmaceutycznej Aflofarm Farmacja Polska.

Efekty współpracy marki Formotiva z aktorem można zobaczyć i usłyszeć w kanałach social media, na portalach internetowych oraz w prasie branżowej, a w przyszłych miesiącach także w radiu. Pierwszy film promocyjny z udziałem aktora dostępny jest już w kanałach social media marki.

 „Wszyscy ambasadorzy marki Formotiva to profesjonaliści, którzy reprezentują środowisko sportowe i kulturystyczne oraz promują zdrowy tryb życia. Tomek jako trener personalny i osoba aktywna na co dzień, doskonale wpisuje się w te założenia. Stąd nasze zaproszenie do zespołu Formotiva”, mówi Piotr Kozakiewicz, Business Unit Manager w Aflofarm Farmacja Polska.

„Celem kampanii jest pokazanie, że marka Formotiva została stworzona z farmaceutyczną jakością, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zawodników, sportowców i osób aktywnych fizycznie. Wspólnie chcemy zwiększać świadomość tych osób uprawiających sport na temat wartościowej i bezpiecznej suplementacji” dodaje Piotr Kozakiewicz.

Wybrałem markę, którą wyróżnia farmaceutyczna jakość. Wszystkie produkty Formotivy są wyprodukowane w zgodzie ze standardami farmacji, a to przekłada się na pewność, że są pełnowartościowe i bezpieczne dla mojego organizmu. To, jakie odżywki stosuję ma wpływ na efekty mojej pracy, dlatego muszę mieć do nich pełne zaufanie” wyjaśnia Tomasz Oświeciński, trener personalny, ambasador marki Formotiva.

Formotiva Pharma Nutrition to linia odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie stworzona przez polską firmę farmaceutyczną – Aflofarm Farmacja Polska. W portfolio marki znajdują się pełnowartościowe i bezpieczne odżywki białkowe, węglowodanowe, gainery, aminokwasy BCCA, reduktory tłuszczu oraz inne produkty, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu sportowców.
Pierwszy film promocyjny z udziałem aktora można znaleźć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=FnqhMdUL4BA”

Więcej informacji na temat marki Formotiva znajduje się na oficjalnej stronie internetowej www.formotiva.pl