Już za niespełna tydzień odbędzie się kolejne szkolenie wewnętrzne z zakresu marketingu i sprzedaży dla franczyzowej sieci Dream Body EMS – wzorcowe studia treningowe. Szkolenie poprowadzi jeden z najlepszych trenerów sprzedaży branży fitness, Sebastian Goszcz z Espresso fitness business solutions.

Swoją prelekcję z zakresu legalnego odtwarzania muzyki w studiach fitness będzie miała Pani Izabela Ciechalska z powermedia.fitness, partner sieci Dream Body EMS , która przedstawi franczyzobiorcom wszelkie możliwości związane z tanim i legalnym graniem w naszej branży.

Szkolenia organizowane dla grupy Dream Body EMS są organizowane cyklicznie, szyte na miarę dla właścicieli studiów Dream Body EMS a każdy franczyzobiorca bierze w nich udział bezpłatnie.

Właściciele sieci Dream Body EMS informują nas dodatkowo o kolejnych otwarciach w Krakowie, Jaśle, Warszawie i Bełchatowie.

Jeśli chcą Państwo poznać koncept i dołączyć do dynamicznie rozwijającej się sieci studiów treningowych z wykorzystaniem EMS w Polsce proszę kontaktować się pod adresem mailowym: biuro@dreambody.studio lub telefonicznie: 781 501 511

 

Polecamy również:

 

Rozwój Struktur w Dream Body EMS