Targi FIWE stawiają na nowoczesną i efektywną  metodę kontaktu, jako uzupełnienie dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach do tej pory.

Dedykowany Program Hosted Buyers by FIWE występujący pod nazwą „Prześpij się z FIWE” to dedykowana propozycja udziału w targach dla osób decyzyjnych z Polski i z zagranicy oraz organizacja biznesowych spotkań podczas targów. W ramach bezpłatnego programu organizatorzy oferują dedykowany pakiet przywilejów dla odwiedzających biznesowych. Propozycja organizatorów to bezpłatny nocleg wraz z wyżywieniem w dedykowanym i specjalnie dostosowanym na tę okoliczność czterogwiazdkowym Hotelu znajdującym się w pobliżu Hal Expo XXI . Każdy z zaproszonych gości otrzyma dostęp do specjalnej aplikacji targowej z usługą Matchmakingu.

Aktywnie z aplikacji Matchmaking będą mogli skorzystać również wystawcy targów, dzięki temu mają oni bezpośredni kontakt z uczestnikami przed , w trakcie i po targach. 7. Edycja targów FIWE Wonderland będzie wyjątkowa ponieważ nad kształtem i kierunkiem imprezy decydują wszyscy Partnerzy biorący udział w wydarzeniu.

LINK DO REJESTRACJI W PROGRAMIE>>

Celem 7. Edycji targów FIWE Wonderland jest zwiększenie liczby odwiedzających z zagranicy. W ramach programu HOSTED BUYER by FIWE tworzymy dla naszych odwiedzających jak najdogodniejsze warunki do uczestnictwa w biznesowej części targów FIWE. Zależy nam na tym , aby zaproszeni goście czuli się u nas jak najbardziej komfortowo. Dostrzegamy to jak prężnie rozwija się branża i polski rynek fitness i mając to na uwadze chcemy jeszcze bardziej powiększyć wymiar handlowy naszego wydarzenia pomiędzy polskimi producentami i dystrybutorami, a kontrahentami z zagranicy.” – informuje Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

Drogi czytelniku! Ty również możesz mieć wpływ na listę Partnerów targów. Wystarczy, że napiszesz do nas z propozycją firm/marki, której produkty chciałbym spotkać na targach FIWE. Napisz do nas: redakcja@branzafitness.com

Program Hosted Buers jest skuteczną inicjatywą i sprawdza się w wielu branżach eventowych. Program ma na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. Ta dedykowana formuła zwiększa efektywność wystąpienia na targach i skraca bezpośrednio czas dotarcia do kontrahentów.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO PROGRAMU HOSTED BUYERS I ZOSTAŃ BIZNES VIPEM

W tym roku w targach FIWE weźmie udział rekordowa liczba ponad 230 wystawców z aż 18 krajów.

We wrześniu Warszawa – stolica Polski stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów z branży fitness.

Uczestnicząc w targach FIWE poznasz najbardziej wpływowych kupców z grup i sieci handlowych z krajów o wysokim potencjale eksportowym.

Dla Kogo jest dedykowany program Hosted Buyers by FIWE?

* Właściciel sieci siłowni, klubów fitness, boxów crossfit

* Kierownik zakupów sieci hoteli / ośrodka

* Właściciel sklepu z suplementami ( stacjonarnie lub online)

* Właściciel sklepu z odzieżą sportową

Dlaczego warto odwiedzić biznesową część targów

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020?

– Zobaczysz najnowsze usługi i produkty ponad 200 wystawców z 18 krajów, które pozwolą wzmocnić Twój biznes

– Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży

– Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele

– Podniesiesz swoje kwalifikacje dzięki udziałowi w konferencjach edukacyjnych

– Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia

– Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

Co znajdziesz na targach FIWE?

Stoiska 236 wystawców  z 18 krajów z kategorii Suplementy | Sprzęt Fitness |Wyposażenie | Odzież |Akcesoria | Artykuły Spożywcze |Zdrowie i Uroda   | Zdrowa żywność | Wellness & Spa | Media |Oprogramowanie |  Doradztwo

Aż 6 konferencji edukacyjnych dedykowanych dla biznesu:

FIWE Experts

FIWE Experts Equipment

FIWE Investors

FIWE Franchise

FIWE Shops

Ponadto:

Debata Ceo & Eksperts Gyms

Debata Ceo & Eksperts Shops

Konkurs FIWE Awards

Aplikacja Matchmaking

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020 to największe targi branży fitness w Europie środkowo – wschodniej. FIWE to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i możliwości. Żaden profesjonalista, zarówno praktyk jak i teoretyk, nie pozwoli sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. Spotkajmy się wszyscy w dniach 18 – 20 września na targach FIWE Fitness Trade Show w Warszawie. Szczegóły wydarzenia na stronie www.fiwe.pl

Polecamy także:

Targi FIWE Fitness Trade Show 2020 prezentują nową odsłonę 7 edycji