źródło: artykuł partnerski

Zajęcia grupowe to tajna broń w walce o utrzymanie retencji. Z jednej strony, zachęcają klubowiczów do powrotu do aktywności fizycznej w klubie. Z drugiej natomiast, pomagają stworzyć społeczność i wspierają motywację ćwiczących.

Wybór najlepszych trenerów, organizacja sprzętu i przestrzeni do treningu to Twoje mocne strony i znasz się na tym jak nikt inny. Resztę zrobią za Ciebie sprawdzone narzędzia, odpowiadające Twoim potrzebom i… marzeniom o doskonałych zajęciach grupowych. Masz nieograniczone możliwości! 


Grafik zajęć

Wybór zajęć i ich aktualizowanie pozostawiamy Tobie. Całą resztą zajmie się za Ciebie system eFitness. Grafik zajęć to przejrzysty kalendarz, który  jest czytelną wizytówką Twojego klubu oraz intuicyjnym narzędziem pracy dla managerów i właścicieli. 

W prosty sposób możesz zintegrować Twoją stronę klubową z Grafikiem zajęć, Strefą Klienta Online oraz Aplikacją mobilną. Klubowicze będą mogli zapoznać się z opisami zajęć i prowadzących oraz dokonywać zapisów internetowo. 

Rezerwacje 

Czy ktoś lubi zajęcia na przepełnionej sali? Raczej nie, a co więcej, obecne obostrzenia sanitarne regulują również i te kwestie. Z jednej strony mogą być one kłopotliwe przy organizacji zajęć, jednak z drugiej strony, elastyczność systemu eFitness pomaga spełnić i te warunki, bez konieczności rezygnacji z ulubionych zajęć. 

Klubowicze mogą dokonać rezerwacji (lub ją anulować) w zaledwie kilka sekund. Tyle potrzeba, by zapewnić sobie bezpieczne miejsce na zajęciach bez potrzeby angażowania pracowników klubu. 

Wygodne i szybkie zapisy to podstawa, a Ty sam możesz decydować, ile osób weźmie w nich udział oraz na jakich warunkach dokonywana jest rezerwacja. Możliwości jest wiele, np. blokada automatyczna dla osób, które nie pojawiają się na zajęciach mimo rezerwacji. 

Dodatki 

Zajęcia grupowe są wykorzystywane w wielu modelach biznesowych. Obecna sytuacja na rynku wymaga elastyczności i dostosowania się w szybki sposób przy utrzymaniu wysokiej jakości w tym samym czasie. 

Warto skorzystać z powiadomień, by Twoim klubowiczom nic nie umknęło i nie zapomnieli o zbliżającym się treningu! 

Możesz zaproponować Twoim klubowiczom zajęcia online lub płatności za pojedyncze zajęcia Pay As You Go, zwiększając tym samym dostępność i możliwości zajęć grupowych. 

Korzystaj ze sprawdzonych narzędzi i wprowadzaj pomysły w życie. eFitness wspiera wszystkie operacje biznesowe klubów fitness, a Grafik zajęć i rezerwacje powstały dzięki klubom i ich realnym, codziennym potrzebom. 

Polecamy także:

Czego potrzebują klubowicze? Strefy Klienta online!