artykuł partnerski

Skład Akademii zasila 3 nowych prowadzących warsztaty. “Monitorujemy rozwój studentów, którzy uczestniczą w Akademii, dzięki temu wiemy jakie, kolejne kompetencje są dla nich niezbędne do rozwoju. Zgłaszają nam z jakim segmentem biznesowym mają trudności i na to miejsce zapraszamy przedsiębiorce-praktyka, który opowie jak sam rozwiązał dany problem i warsztatowo przeprowadza studentów tak, by mogli zastosować to u siebie w biznesie. Mimo, że za nami dopiero 2 z 8 zjazdów, ten system przynosi już teraz niezwykłe efekty” – dodaje Michał Kosel, założyciel Akademii.

Akademia Managerów Fitness/Dance, to nowy projekt, organizowany przez Fundację ZarabiajNaPasji.com, którą powołali do życia przedsiębiorcy branżowi. Sami przed laty mieli masę problemów z prowadzeniem biznesu w Polsce, od zarządzania placówką, poprzez rynek pracownika, na podatkach i marketingu skończywszy. Od 5 lat Fundacja dzieli się wiedzą, poprzez osoby, które zrzesza. “Zasada jest prosta – bardziej doświadczeni, uczą młodszych, dzielą się wiedzą, dzięki czemu pomagają im uniknąć błędów biznesowych, które mogłyby kosztować ich majątek” – podkreśla Adrianna Król, Project Manager Akademii.

FINANSE – ŁUKASZ NOWAKOWSKI:

Do zespołu generałów-prowadzących dołączają kolejni praktycy. Łukasz Nowakowski CFO Xtreme Fitness, który zajmie się działką finansów, budowania budżetu, planowania inwestycji i podzieli się ze studentami sposobami na akumulację kapitału oraz planowanie wydatków. “To poważny problem, nie ma w kraju edukacji finansowej na poziomie szkolnym, zatem ludzie często na ślepo zarządzają swoimi firmami (…) podziwiam ich za odwagę założenia firmy w naszym kraju, muszą mieć jednak narzędzia by przetrwać. Badania wskazują, że tylko 4% przedsiębiorców przekracza granice 5 lat istnienia w biznesie – reszta upadnie” – dodaje podczas swoich warsztatów Nowakowski.

Dlaczego zaprosiliśmy Łukasza Nowakowskiego do naszego projektu?

Ogłaszamy kolejnego prelegenta Akademii Managerów Fitness/Dance.Dołączcie i wspólniej obejrzyjmy wywiad z Łukaszem Nowakowskim, który poprowadzi warsztaty na temat "Rachunek Zysków i Strat" dla naszych studentówŁukasz nauczy Was- RZiS geneza, zasady tworzenia, funkcje,cel- Zarządczy RZiS- Zasady tworzenia zarządczego RZiS (arkusz kalkulacyjny)- Zasady interpretacji ‼️ Już w ten weekend rusza Akademia Managerów Sportowych Fitness/Dance, obserujcie nas bo będzie się działo ‼️Nie udało Ci się zapisać na Akademie? Nic straconego. Masz okazje zapisac się na pojedyncze zjazdy.📌 Sprawdź szczegóły na stronie www.Akademia.ZarabiajNaPasji.com 📌

Opublikowany przez Fundacja Zarabiaj na Pasji Piątek, 17 stycznia 2020

SOCIAL MEDIA – MARTA STOBERSKA:

Kolejnym generałem, a nawet social-media-ninja, jest Marta Stoberska, która wprowadzi naszych studentów w świat tanich i skutecznych kampanii branżowych. Porówna komunikację dużych i małych marek w kontekście komunikacji. Współpracuje ona z dużymi i małymi markami klubów fitness, a także zajmuję się Facebook ADS u Katarzyny Figuły. “Chcemy, by Marta najpierw pokazała jak łatwo wykorzystać kampanie społeczne, emocje i relacje do tego by zbliżyć się do naszych klientów. Musimy z nimi zbudować więź, musimy być dla nich przydatni. Marta przeanalizuje kampanie z ostatnich lat w branży fitness, a następnie najciekawsze rozwiązania pomoże wdrożyć w biznesy studentów Akademii” – dodaje Jadwiga Zajdel, specjalista ds. PR w Fundacji, która opiekuje się naszymi studentami.”.

Kolejna Wojowniczka dołączado grona prelegentów Akademii Managerów

Już dziś o 20:00 wywiad,dołączcie i przekonajcie się dlaczego zaprosiliśmy Marta Stoberska do Naszego projektu 🙂😀Marta zna branżę fitness/danceod podszewki, sama jest treneremi instruktorem. 💪💪💪Na swoim koncie ma współpracę z czołowymi nazwiskami z branży, trenerami personalnymii największą siecią klubów fitness.Jest zapalonym copywriterem, Facebook ADS oraz Content designer.😎⏲ Sami przekonajcie się jak prowadzi swoją stronę z.mobilizuj się z Martą 🙂Naszym studentom pomoże zwinnie poruszać się po social mediach i poprowadzi warsztaty na temat: FIT przesycenie w social mediach- jak wybić się z klateru informacji?🎥 Zapraszamy do wspólnego oglądania, bądź na bieżąco- to nie koniec niespodzianek, którą szykujemy na Akademii Managerów.📌 Szczegóły na stronie: https://www.biblioteka.zarabiajnapasji.com/akademia-manager…

Opublikowany przez Fundacja Zarabiaj na Pasji Środa, 22 stycznia 2020

 

WDRAŻANIE NOWEGO PRACOWNIKA – DOROTA SĘDEK

“Zauważyliśmy, że działka, która kuleje najbardziej, wśród małych przedsiębiorców, to wdrożenie pracownika. Jeśli już uda nam się go pozyskać i zatrudnić, to najczęściej na tym etapie kończą nam się pomysły. Proces wdrożeniowy nie może trwać za długo, bo generuje koszty, nie może też być za krótki, bo pracownik nie stanie się samodzielny” – dodaje Kosel. Dorota ma pokazać studentom, jak prosto zbudować proces wdrożeniowy, na każdym stanowisku, jak przeprowadzić pracownika, jak go kontrolować i jak motywować do dalszej pracy by stawał się samodzielny. Procent osób, które rotują jest olbrzymi w branży, szczególnie na stanowiskach recepcyjnych, obsługi klienta czy sprzedaży. Skrócenie procesu wdrożenia do 3-4 dni, a następnie plan rozwojowy, który nie jest wzięty “z choinki” powoduje, że znacząco możemy zatrzymać procent rotacji pracowników, bez względu czy zatrudniamy 2, czy 22 osoby.

Kolejna Pani Generał dołącza do Akademii Managerów Fitness / Dance

Prelegenci Akademii Managerów to osoby, które będą dzielić się tym co sami przepracowali na własnych biznesach- ich bronią jest doświadczenie, czas i praktyka!❗Nie kierują się teorią zaczerpniętą z kilku książek,tylko w pełni działają na praktyce. Odnosząc przy tym sukcesy.Dorota Sędek właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Can do! Consulting, przedsiębiorca i praktykujący manager. Podczas swojej 13-letniej kariery zarządzała ponad 1000 pracowników wspierając 130 managerów w branżach: retail, fashion, beauty, fitness & wellness, automotive. Doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów MBA. Prywatnie, szczęśliwa żona i mama, pasjonatka sportu i motoryzacji.Super moce Pani Generał Akademii :☑️ wdrożenie pracownika do firmy☑️ konstruktywna komunikacja błędów☑️ raportowanie w zespole

Opublikowany przez Fundacja Zarabiaj na Pasji Środa, 19 lutego 2020

Cała trójka dała się poznać w boju, są to nie tyle szkoleniowcy, co praktycy, którzy na co dzień zarządzają własnymi firmami. Tutaj zgodzili podzielić się wiedzą, by pozwolić uniknąć studentom swoich własnych błędów.

Studenci Akademii, którzy w całości są złożeni z przedsiębiorców mających własną placówkę lub brand. Są to trenerzy, którzy postanowili rozwijać coś swojego, pasjonaci, którzy zawsze cenili niezależność, ale też weterani, którzy po latach zrozumieli, że bez pewnych zmian, zostaną zjedzeni przez konkurencje.

“Cieszy nas to jak widzimy, że ze zjazdu na zjazd studenci wracają z nowymi pomysłami, ale także efektami po wdrożeniu rozwiązań z poprzednich spotkań. Pomiędzy zjazdami, które odbywają się co 3 tygodnie, staramy się z nimi pracować zdalnie, doradzając oraz konsultując ich ruchy. Taka symultaniczna praca daje nadzwyczajne efekty i pozwala monitorować ich rozwój, bez potrzeby ciągłego motywowania. W końcu to w ich interesie jest to, by zacząć działać i nie być w niechlubnej statystyce 80% biznesów upadających w pierwszych 2 latach” – puentuje Kosel.

Więcej informacji na temat Akademii oraz kolejnych edycji znajdziesz na: www.MBA.ZarabiajNaPasji.com

II edycja rusza już w Październiku 2020 i będzie prowadzona w formule MBA.

Polecamy także:

“Nie chce słuchać jak inni BY to zrobili” – Akademia Managerów wywraca postrzeganie branży fitness