7 grudnia na długo zapisze się w historii Xtreme Fitness Gyms. To właśnie w minioną sobotę sieć świętowała swoje jubileuszowe otwarcie! Uroczyste przecięcie wstęgi w klubie w Jaworznie przypieczętowało pojawienie się na mapie Polski 30 klubu sieci!

Okrągłe otwarcie okazało się spektakularne! Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a poczynione przez nich przygotowania nie tylko zachwyciły gości, ale także wyznaczyły nowe standardy w branży fitness. Poprzeczka została podniesiona bardzo wysoko! Jak było? Śpieszymy Wam z relacją!

Po pierwsze – goście specjalni! Otwarcie uświetnił m.in. Robert Piotrkowicz – trzykrotny mistrz Świata w kulturystyce, który poprowadził seminarium. Wiedza i doświadczenie przekazywane przez samego Mistrza Świata przyciągnęło tłumy słuchaczy, klubowiczów i sportowców. Na otwarciu pojawił się także Piotr Głuchowski, Szymon Łada, Andrzej Kołodziejczyk, Piotr Borecki, Łukasz Żak – tak mocna ekipa nie mogła zostać niezauważona. Sportowcy nie tylko przybijali przysłowiową piątkę, ale przede wszystkim ostro trenowali i dzielili się swoim doświadczeniem z wszystkimi chętnymi.

Po drugie – przedstawiciele ze świata mediów, lokalni działacze, franczyzobiorcy sieci, partnerzy biznesowi, klubowicze – na otwarciu pojawiły się prawdziwe tłumy. Klub pękał w szwach, a co najważniejsze, każda osoba biorąca udział w wydarzeniu została przyjęta w iście królewski sposób. Na odwiedzających klub czekał bogaty pakiet atrakcji, konkursy z nagrodami, poczęstunek, świetna zabawa i spora dawka aktywności fizycznej. Byli z nami: Costa Cofee, Branża Fitness, 4MOVE, BODYPAK, InBody, DepilConcept, Paleta Diet, Nasza pączkarnia Gliwice, B:FIT, Fotolustro, IDEA beauty, Spotted Cafe Jaworzno, Polski Fitness, Jaw.p.

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych gości – w klubie spotkać można było m.in. Mikołaja z workiem pełnym prezentów oraz świetnie bawić się całymi rodzinami. Xtreme Fitness wymyka się standardom i zdecydowanie wyróżnia się pośród konkurencji.

Po trzecie – spora dawka motywacji, aktywności fizycznej, wspólnych treningów. W powietrzu unosiła się sportowa atmosfera, a do działania podgrzewał dodatkowo Marek Prusiński – Head of Fitness, który zadbał o to, aby każdy trening odbył się na 110%! DjKosti także nie pozwalał, aby emocje opadły – energia w klubie była niesamowita!

Polecamy także:

Wycena przedsiębiorstwa w sektorze fitness