źródło: artykuł partnerski

Powiększa się mapa lokalizacji nowych klubów polskiej sieci Xtreme Fitness Gyms. W najbliższą sobotę, w Stalowej Woli, czwarte otwarcie w tym półroczu. Łącznie sieć będzie już liczyć 36. klubów, mając w tegorocznych planach otwarcie kolejnych sześciu.

Zbliżające się otwarcie w Stalowej Woli, to czwarty klub franczyzobiorcy, który jest w rodzinie Xtreme niemal od początku. Nowe miejsce zlokalizowane jest w galerii handlowej. Zostało przejęte po sieci ICON Fitness (Holmes Place), która zakończyła działalność w Polsce.

Otwarcie klubu w formule stosowanej przez Xtreme Fitness Gyms, to uroczyste wydarzenie, mające stałe punkty w harmonogramie. Jedną z nich jest obecność znanych nazwisk związanych z branżą sportu i fitnessu.

Już w sobotę, 26 września, przekonają się o tym mieszkańcy Stalowej Woli, gdzie w Galerii VIVO, podczas otwarcia pojawią się takie gwiazdy jak: Anna Woźniakowska utytułowana zawodniczka bikini fitness oraz Ambasadorzy Xtreme Fitness Gyms i sprzętu Panatta, czyli utytułowani zawodnicy sportów sylwetkowych: Andrzej Kołodziejczyk i Szymon Łada.

Pomimo licznych otwarć nowych lokalizacji, nie brakuje zainteresowania pośród osób chcących otworzyć swój własny klub fitness.

– Świadczy o tym zainteresowanie na prezentacjach online i stacjonarnych objaśniających fenomen modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms. Stale pozyskujemy nowe lokalizacje pod otwarcia, rozszerzając ekspansję sieci na całą Polskę – tłumaczy Łukasz Nowak, manager ds. ekspansji sieci. – Zainteresowani mogą również spotkać się z nami na naszym stoisku na Targach Franczyzy w Pałacu Kultury w Warszawie, między 15 a 17 października – dodaje.

Aktualnie dostępne są lokalizacje:

  • Piekary Śląskie
  • Knurów
  • Żory
  • Sanok
  • Ostrów Wielkopolski
  • Mrągowo
  • Puławy
  • Inowrocław
  • Myszków
  • Bielsko-Biała

Każda osoba zainteresowana modelem franczyzowym sieci, w pierwszej kolejności, powinna zapisać się na bezpłatny webinar za pośrednictwem strony internetowej, podczas którego poznaje specyfikę branży oraz strukturę modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms.

Kolejny etapem jest stacjonarna prezentacja franczyzowa w Head Office i jednym z klubów w Tarnowie. W planie spotkania jest między innymi omówienie prognoz inwestycji, finansów, marketingu, a także wewnętrznego systemu operacyjnego oraz narzędzi technologicznych. Przedstawiane są również dostępne dla franczyzobiorców lokalizacje pod kluby Xtreme Fitness Gyms.

Polecamy także:

Używany sprzęt fitness kontra nowy – kiedy zaoszczędzisz na zakupie?