Wrocławskie studio treningu EMS Bodytech.pl, działa już z powodzeniem trzy lata, wkrótce otworzy się druga lokalizacja w stolicy Dolnego Śląska, również na systemie miha bodytec®.

400 treningów EMS miesięcznie!

Bodytech.pl, może pochwalić się imponującą liczbą treningów przeprowadzanych miesięcznie – jest to ok . 400 treningów w jednym studiu. To z pewnością zasługa renomy studia, i zaufania, jakim obdarzyli go stali oraz nowi klienci. Potwierdza to również prestiżowe wyróżnienie, które otrzymało niedawno Bodytech.plOrły Aktywności Fizycznej, w konkursie, w którym bierze się pod uwagę opinie internautów w Google Maps i na Facebooku. Jak przyznaje Michał Piątkowski, „ to wyróżnienie pokazuje, że nasi klienci nam ufają i są w pełni zadowoleni z jakości obsługi. Jednocześnie czujemy się zobowiązani, do świadczenia usługi treningu EMS nieustannie na najwyższym poziomie i stałego ulepszania swoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy” .

Wybór lokalizacji – pierwszy krok do przyszłego sukcesu

Właściciela studia, które odnosi takie sukcesy zapytaliśmy, jakiej pierwszej rady, udzieliłby trenerom/inwestorom planującym otworzyć własne studio EMS. Jak mówi Michał Piątkowski pierwszym kluczowym elementem jest lokalizacja studia. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że lokal na parterze, z dużymi witrynami, przy ruchliwej ulicy, w miarę nowym budynku idealnie się sprawdza. Parking jest dodatkowym atutem, chociaż w dużych miastach jest o to bardzo trudno. Każdy właściciel preferuje jakiś konkretny styl wnętrza studia, ale przy okazji warto zadbać o praktyczne rozwiązania, czyli np. sala do ćwiczeń, w której trenerzy i klienci czują się komfortowo i nie przeszkadzają sobie podczas treningu. Szatnie, łazienki, prysznice warto z kolei zaplanować tak, aby klienci swobodnie mogli się przebrać, nawet gdy są 2-3 osoby w jednym pomieszczeniu.

Kto trenuje w Bodytech.pl ?

Zdecydowana większość klientów przychodzi na trening EMS do Bodytech.pl w celu poprawy sylwetki. Są również klienci, pragnący zredukować bóle pleców, w większości przypadków spowodowane siedzącą pracą. Do studia zgłaszają się również osoby po kontuzjach czy wypadkach, wówczas trening wygląda inaczej i jest zindywidualizowany Niewielki procent klientów stanowią osoby aktywne fizycznie, które trening EMS traktują jako uzupełnienie treningów w danej dyscyplinie.

Perspektywy dla rynku EMS

Zdaniem Michała Piątkowskiego popyt na trening personalny EMS w Polsce rośnie. Zauważa dużo większą świadomość i wiedzę ludzi o treningu EMS. Rok 2019 pokazuje jak szybko rośnie zapotrzebowanie na studia treningu EMS. Przewiduje też, że za 2-3 lata liczba osób trenujących w Polsce z wykorzystaniem EMS będzie kilkakrotnie większa.

Studio Bodytech.pl działa na systemie miha bodytec®, zapytaliśmy więc o współpracę z dystrybutorem…

Konsole miha bodytec® są bardzo praktyczne i przede wszystkim niezawodne. Jest to największy producent sprzętu treningowego EMS na świecie. Świadczymy usługę na najwyższym poziomie dlatego musimy używać najlepszego sprzętu dostępnego na rynku – dodaje Michał Piątkowski. Dystrybutor miha bodytec® ma swoją siedzibę pod Wrocławiem, co zdecydowanie ułatwia mi kontakt i współpracę. Usługa posprzedażowa jest na bardzo wysokim poziomie. Są w stanie bardzo szybko załatwić i rozwiązać zgłaszany problem. Z kolei przy otwarciu nowego studia można zawsze liczyć na pomoc miha bodytec® Poland. To wszystko powoduje, że nasze relacje i współpraca układają się bardzo dobrze.

Jaki zatem jest przepis na sukces Bodytech.pl?

Za sukces odpowiedzialni są ludzie, to oni tworzą to miejsce oraz atmosferę w studiu. Bodytech.pl to przede wszystkim najlepsi trenerzy EMS w Polsce. Przepis jest bardzo prosty, najlepszy zespół ludzi i wyjątkowa atmosfera pracy wśród trenerów – podsumowuje Michał Piątkowski.

Zobacz, jak wygląda studio Bodytech.pl 

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl
+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/


www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Tao Gym&Fitness – kolejne oficjalne Centrum Hammer Strenght w Kielcach