fot: http://www.kswmma.com/

O godzinie 19:00 oczy wszystkich miłośników sportów walki będą skupione na ostatniej w tym roku – 46 Gali KSW. W Arenie Gliwice na żywo zmagania 18 zawodników obejrzy 15 tysięcy osób. Statystyki podkreślają fenomen tego sportu.

Wyczekiwany Rewanż

Główną walką, na którą czekają fani MMA, jest pojedynek rewanżowy Mamed Khalidov – Tomasz Narkun. Narkun podczas Gali MMA 42, pokonał Khalidowa przez duszenie trójkątne rękoma w trzeciej rundzie. Od walki minęło 9 miesięcy. Dziś tytani spotkają się ponownie na macie

Znamy dokładną kartę dzisiejszych walk:

W dni dzisiejszym na macie spotkają się:

Tomasz Narkun – Mamed Kalidov, walka wieczoru: catchweight do 92 kilogramów
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst, o pas wagi piórkowej do 65,8 kilogramów
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse, do 65,8 kilogramów
Roberto Soldić – Vinicius Bohrer, catchweight o 80 kilogramów
Roman Szymański – Daniel Torres, do 65,8 kilogramów
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski, do 70,3 kg
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski, do 70,3 kg
Antun Racić – Sebastian Przybysz, do 61,2 kg
Krystian Kaszubowski – Michal Michalski, do 77,1 kg

Fenomen Marki KSW i popularyzacja sportów walki w Polsce

Współzałożycielem KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) jest Martin Lewandowski, który propaguje popularność mieszanych sztuk walki w Polsce. Pierwsza gala KSW odbyła się w 2004 roku w warszawskim Marriocie, w czasach kiedy sporty walki kojarzyły się z walkami psów oraz brakiem zasad. W przeciągu 15 lat udało się wyjść z zamkniętego środowiska i zarazić pasją do mieszanych sztuk walki tysiące osób. Każda Gala to spektakl, który pokazuje niesamowitą wolę walki i emocje.

Kluby fitness wykorzystują popularne trendy

Trend i zamiłowanie do sportów walki zaczął być wykorzystywany przy aranżacji wnętrz klubów fitness. W wielu miejscach powstają specjalne strefy, w których znajdują się worki bokserskie oraz inne akcesoria treningowe. Pojawienie się w grafiku zajęć fitness takich zajęć jak boks, samoobrona przestaje być rzadkością. W Polsce zaczynają powstawać również centra treningowe sygnowane marką KSW.

POLECAMY RÓWNIEŻ

                   Drugi KSW Cross Fight Gym. Otwarcie drugiego KSW Cross Figt Gym

kontakt@branzafitness.pl