źródło: informacja prasowa

Jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Polski i zawodnik Sir Safety Perugia – Wilfredo Leon właśnie został Ambasadorem 4F. Siatkarz o ogromnym talencie i jedno z najgłośniejszych sportowych nazwisk ostatnich lat – Wilfredo Leon podbił serca Polaków na długo przed dołączeniem do naszej reprezentacji. Właśnie podjął współpracę z marką 4F.

W nadchodzących tygodniach wystartuje kampania z udziałem Wilfredo Leona pod hasłem „That’s my way. What’s yours?” zachęcająca do trenowania w zgodzie z samym sobą. Jest to rozwinięcie długoterminowego hasła 4F Your Way. Kampania inspirowana historią siatkarza zachęcać będzie do trenowania na własnych zasadach, we własnym stylu.

-4F od lat tworzy odzież dla zawodowych sportowców – nasze produkty wspierają zawodników nie tylko podczas wydarzeń sportowych, ale przede wszystkim w codziennych treningach. Markę 4F i WIlfredo Leona łączy pasja do sportu i ciągła chęć doskonalenia swoich umiejętności. Wierzę, że nasza kolekcja pozwoli trenować na najwyższym poziomie wszystkim miłośnikom aktywności fizycznej, a tych niezdecydowanych przekona do rozpoczęcia przygody ze sportem – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A.

-Gdy w wieku 11 lat wyjechałem na pierwszy międzynarodowy turniej z młodzieżową reprezentacją Kuby, poczułem że chcę grać w siatkówkę na poważnie. Od tego czasu rozwijam swoją pasję i nie mam zamiaru przestać. Trenuję od lat i doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy. Mam nadzieję, że moja historia zainspiruje wielu ludzi do ćwiczeń i razem z 4F stworzymy coś niesamowitego! – dodaje Wilfredo Leon, Ambasador marki 4F.

Siatkarz podpisał kontrakt ambasadorski z marką 4F, w ramach którego będzie trenować w strojach 4F, a w kolejnych etapach stworzy kolekcję sygnowaną.

Polecamy także:

Odzież sportowa na bazie plastiku z recyclingu w ofercie Kaufland