Core Health & Fitness, światowy producent sprzętu fitness, z przyjemnością informuje, że rozszerza swoją działalność w zakresie budowania zdrowia i kondycji swoich Klientów, dodając do portfela swoich marek – Throwdown® – markę specjalizująca się wyposażeniu strefy wolnych ciężarów i strefy HIIT.

Jako kolejny rozdział planu strategicznego rozwoju firmy, Core Health & Fitness zwiększa swój udział w branży fitness, oferując swoim Klientom wysokiej jakości talerze, hantle i stojaki jako idealne uzupełnienie do oferowanego do tej pory wyposażenia sprzętowego. Firma od lat działa na arenie treningu siłowego, oferując maszyny pod marką Nautilus® oraz wyposażenie do treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT) pod marką StairMaster®. Teraz uzupełnia tą działalność o dodatkowy sprzęt zwiększający efektywność treningu siłowego i funkcjonalnego.

„To posunięcie jest naturalnym dodatkiem do naszych linii produktów i marek, ponieważ wpisuje się w realizację naszej strategii wyposażania wszystkich stref siłowni i klubów fitness”, powiedział Michael Bruno, właściciel i dyrektor generalny firmy. „Moda na sprawność funkcjonalną, rośnie od kilku lat i postrzegamy to jako idealny dodatek do naszej linii najlepszych w swojej klasie marek i sprzętu HIIT. Ponadto nasz globalny zasięg produkcji i dystrybucji stwarza wyjątkową okazję dla naszych klientów i dystrybutorów, której inni nie są w stanie zapewnić”.

Throwdown LLC, to wieloletni innowator w dziedzinie sztuk walki i fitness, dystrybuuje fitness funkcjonalny od 2003 roku. Ted Joiner, prezes firmy, powiedział: „Cieszymy się, że możemy kontynuować ekspansję funkcjonalnych produktów i marki Throwdown pod parasolem światowego producenta i dostawcy Core Health & Fitness. Będziemy w stanie zwiększyć skalę naszej wielkiej tradycji jakości i usług, która jest dobrze dopasowana do kultury Core H&F i jej strategii tworzenia wartości”.

Pod szyldem Core Health & Fitness znajdziecie Państwo teraz 5 topowych marek, które charakteryzują się najwyższą jakością i najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Każdy brand jest unikatowy, ale spójny design, pozwala Klientom kreować eleganckie i harmonijne wnętrza, gdzie wszystko do siebie idealnie pasuje.

Star Trac® – marka cardio, która klientom oferuje nie tylko jakość, ale też innowacyjność. Konsole OpenHub, dają możliwość łączenia się z dowolną aplikacją, ułatwiając dostęp do danych treningowych w m.in. Apple Watch, RunSocial, NIKE+ czy Zwift. Najnowsze dziecko w rodzinie – FreeRunner™ – to coś, czego dotąd nie było – 19 calowy wyświetlacz i rewolucyjny podkład biegowy HexaDeck czyni tę bieżnię inną niż wszystkie!

StairMaster® – niezastąpiony sprzęt do treningu HIIT, kultowe schody – Gauntlet, unikatowy Boxmaster®, a od niedawna również wioślarz HIITRower oraz rewelacyjne Schody 10G – niezawodne wszędzie tam, gdzie trening ma być wymagający!

Schwinn® – rowerowa marka – legenda, która zapoczątkowała fenomen indoor cyclingu. Profesjonalny sprzęt, solidny program edukacyjny i narzędzia pomiarowe – wszystko to tworzy klasę samą w sobie!

Nautilus® – jedna z najbardziej znanych marek sprzętów siłowych na świecie. Wszystkie linie urządzeń gwarantują doskonałą biomechanikę ruchu, jakość, niezawodność i atrakcyjny design!

Throwdown® – oferuje szeroką gamę produktów, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni doposażyć swoją strefę wolnych ciężarów i strefę HIIT.

Firma Core Health & Fitness nieustannie się rozwija, łącząc tradycję z nowoczesnością, zawsze z szacunkiem dla treningu. Always #RespectTheWorkout

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.corehand.com oraz kontaktując się z nami mailowo sprzedaz@corehandf.com

Polecamy także:

Trening funkcjonalny dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i preferencji