źródło: informacje prasowe

Anna Lewandowska ze swoim zespołem przekazuje 5000 posiłków dla lekarzy. Tak startuje SuperMenu – catering dietetyczny będący kontynuacją dotychczasowych działań trenerki i specjalistki do spraw żywienia, mających na celu promowanie zdrowego trybu życia.

Anna Lewandowska od kilku lat udowadnia, że jest też prężną bizneswoman. Trenerka i dietetyczka potrafi niemal każdy pomysł przekuć w komercyjny sukces.

Od przekazania 5 tys. posiłków dla personelu medycznego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie rozpoczyna działalność SuperMenu, nowy projekt Anny Lewandowskiej – catering dietetyczny.

– To trudny moment dla wszystkich, nikt ponad rok temu nie zakładał, że będziemy zaczynać nasze działania w czasie pandemii. Zakład działa od kwietnia tego roku i spełnia surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności. Dodatkowo wprowadziliśmy wszystkie procedury sanitarno-epidemiologiczne zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Posiłki przygotowywane są codziennie z najświeższych składników, od sprawdzonych dostawców – podkreśla Jacek Domasat, prezes spółki Eat By Ann.

Celem SuperMenu jest dostarczanie posiłków, które nie tylko pomogą w utracie wagi, ale przede wszystkim wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych i zadbają o zdrowie klientów.

– Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego – bo zdrowszego życia, to moja pasja. Stworzenie cateringu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Wszystkie moje działania biznesowe maja wspólny mianownik – ich celem jest pokazywanie, jak można lepiej i zdrowiej żyć, oraz pomaganie w tym – mówi Anna Lewandowska.

Przy projekcie z Lewandowską współpracują: Ewa Tyrkiel, posiadająca długoletnie doświadczenie w branży cateringowej oraz Artur Chwist, który jest udziałowcem spółki.

Na początku działalności projektu SuperMenu, dania będą dostarczane dla mieszkańców Warszawy.

Polecamy także:

Utrzymanie zespołu w czasach zamkniętych klubów fitness – oczyma managera