Siłownia powstanie w samym centrum Wrocławia.

09.05.2018r. miało miejsce otwarcie 50tego klubu Calypso Fitness. To pierwszy klub sieci we Wrocławiu, zlokalizowany w prestiżowym Domu Handlowym Renoma w samym centrum miasta. Do dyspozycji Wrocławian na powierzchni prawie 1700 m2 znajdziemy w pełni klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię ze strefą funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, salę power bike oraz klatkę do cross trainingu.

To pierwsza sieć w historii Polski, która ma na koncie otwarcie z sukcesem aż 50 klubów pod swoim szyldem. Już na 10 maja zaplanowano kolejne otwarcie. Tym razem sieć otworzy pierwszy klub w Katowicach w Domu Handlowym Supersam o powierzchni 1900m2. W poniedziałek natomiast na powierzchni zostanie otwarty 4 klub w Szczecinie w Outlet Park.

To co wyróżnia ofertę Calypso Fitness to innowacyjne połączenie abonamentu fitness z prywatną opieką medyczną gwarantowaną przez PZU Zdrowie i dostępną w ponad 2000 placówkach w całej Polsce. Fit Plus to pierwsza taka karta, dedykowana osobom, które w kompleksowy sposób chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie. W cenie karnetu zapewniona jest także stała opieka trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz pełna diagnostyka treningowa na urządzeniu Tanita.

Źródło: Materiał prasowy