fot. Magdalena Anna Szmidt

58. edycja StandOUT – FIBO 2018

Branża Fitness Patronem Medialnym

Skuteczna prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Tradycyjnie, po największych targach w Europie portal Exspace.pl zorganizował StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Z przyjemnością informujemy, że portal Branża Fitness został Patronem Medialnym plebiscytu.

58 edycja StandOUT. FIBO 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców FIBO 2018, największych na świecie targów fitness, wellness i zdrowia, które odbyły się w dniach 12-15 kwietnia 2018 roku w Kolonii. Wśród 1133 wystawców z całego świata wystawiało się prawie 50 Wystawców z Polski.

Nominowani

Do StandOUT. FIBO 2018  architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 32 polskie firmy, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.

Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów FIBO 2018. W wyznaczonym czasie (17-26 kwietnia 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 27 kwietnia br.

Serdecznie zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!
Link: http://exspace.pl/contests/show/164

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych edycjach StandOUT. oddano ponad 128 000 głosów.