6. edycja targów FIWE Fitness Trade Show przebiegnie pod hasłem FIWE United – zjednoczeni!
FIWE UNITED – Zjednoczeni to społeczność reprezentowana przez grupę osób , przyjaciół, która jest aktywna i lubi działać.

– Z edycji na edycję , krok po kroku udaje nam się gromadzić, co raz więcej osób pracujących w branży fitness na co dzień. Cieszymy się, że tak wiele osób z branży ufa naszym wydarzeniom i chce je współtworzyć razem z nami. Pomimo różnych interesów przedsiębiorstw  udaje nam się jednoczyć wszystkich w jednym miejscu i czasie – na targach FIWE. W 2019 roku chcemy jeszcze bardziej uwypuklić ten fakt i wspólnie celebrować święto branży fitness  – o pomyśle opowiada Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej. Targi FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazje do spotkania gwiazd i idoli sportowych. Odwiedzający targi mogą skorzystać  z szerokiej oferty edukacyjnej targów ( Konferencje FIWE FitFIWE PRO: Personal TrainerFIWE Experts, FIWE Wellness&Spa, FIWE Investors) , uczestniczyć w strefie biznesowej targów np. Strefa Ceo Meetings, strefach sportowych  FIWE FitnessFIWE Fight ArenaShopping MallStefie Dietetykistrefie Wellness, oraz wziąć udział w zawodach kulturystycznych  zawodach Street Workout, zawodach ArmWresling ,  lub obserwować te wydarzenia w roli kibica. Organizatorzy przygotowują również aktywną akcję charytatywna, dzięki której wspomogą szczytny cel.

Przeczytajcie więcej o nowościach jakie organizator zapowiedział podczas 6.edycji FIWE, które odbędzie się w dniach 13 – 15 września 2019 roku w Warszawie.

FIWE Fitness Fashion Week

Najważniejsze pokazy mody sportowej odbędą się na targach FIWE! Mnóstwo premier najnowszych kolekcji . Nowe wydarzenie na fitnesowej mapie Polski pozwoli zaprezentować swoje najnowsze kolekcje wszystkim markom odzieżowym działającym na polskim rynku. To idealne miejsce do zapoznania się z aktualnie panującymi trendami w modzie sportowej. Nie przegap okazji i zaplanuj zakupy na targach FIWE!

FIWE Fitness Arena

Nowość na targach FIWE! Treningi grupowe, olbrzymia scena i najlepsi trenerzy fitness w jednym miejscu! Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcie udziału w różnorodnych zajęciach , aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! FIWE Fitness Arena to spotkanie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Wybór trenerów do prowadzenia treningów – ekspertów w swojej dziedzinie to gwarancja pozyskania najaktualniejszej wiedzy bezpośrednio od najlepszych!

FIWE Ceo Meetings – lunch branżowy

Niezobowiązujące spotkanie właścicieli sieci klubów fitness obecnych wyłącznie na personalne zaproszenie. Kameralna atmosfera pozwoli poruszyć w zamkniętym gronie obecną sytuację rynku fitness w Polsce.

Konkurs Branża Fitness Awards

Prestiżowy konkurs dedykowany klubom fitness i studiom butikowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit). Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów butikowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracyi realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Strefa Franczyzy

Miejsce na targach dla przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Spotkanie franczyzobiorców i franczyzodawców. Zbiór ofert franczyzodawców branży fitness w jednym miejscu.

Konferencja FIWE Investors

Konferencja dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce. Tematami przewodnimi konferencji będzie przedstawienie trendów inwestycyjnych popartych Case study. Przedstawione zostaną różne modele biznesowe. Pokazane zostaną przykłady największych inwestycji oraz panujące trendów i innowacje. Uczestnicy Konferencji zdobędą także wiedząz zakresu personal brandingu, zarządzania czasem, negocjacji czy podejmowania kluczowych decyzji pod presją czasu.

Konferencja Wellness & Spa

Konferencja dedykowana właścicielom i managerom Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.

Złotym sponsorem targów została firma ITP SA Biomedical Company – oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.

Wszystkie wydarzenia biznesowe targów zostaną skupione wokół biznesowego dnia targów. Dodatkowy dzień biznesowy będzie przeznaczony wyłącznie dla odwiedzających przedsiębiorców.

Trwa przedsprzedaż stoisk na następną edycję targów FIWE.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Organizatora: www.fiwe.pl.

Poznaj warunki udziału. Zapytaj o ofertę wystawienniczą: fiwe@icevents.pl

Polecamy także:

„Caveat Venditor”, czyli jak dziś wygląda proces zamykania sprzedaży