Znamy nowe lokalizacje klubów sieci My Fitness Place

Z początkiem października działalność rozpoczęło dziewięć klubów My Fitness Place (dotychczas działających pod nazwą Fitness Platinium (Kraków) i SmartGym (Śląsk i Opole)). Od 1 października 2017 roku kluby te działają już na nowych zasadach i pod nową marką. Nowa marka należy do Fitness Place sp. z o.o. spółki zależnej od Fit Invest Sp. z o.o. Umowa dotycząca zakupu 9 klubów fitness została podpisała dnia 20 lipca br.

>>>>>> Benefit System kupił 9 klubów fitness za 38,6 mln zł ( przeczytaj więcej!) <<<<<<

Fit Invest Sp. z o.o., spółka z Grupy Benefit Systems, podpisała z Platinium Wellness sp.
z o.o. umowę warunkową dotyczącą zakupu 9 klubów fitness. Zgodnie z umową do sieci My Fitness Place przyłączonych zostało 5 klubów w Krakowie, po jednym w Zabrzu, Sosnowcu, Bielsko-Białej i w Opolu. Kluby te dotychczas działały pod nazwą Fitness Platinium (Kraków)  i Smart Gym (Śląsk i Opole).

Wszystkie przejęcia odbyły się w pierwszym tygodniu października – z dniem 3 października ruszył klub w Bielsko-Białej przy ul. Mostowej 5 (budynek Galerii Sfera) oraz w Opolu (Centrum Rozrywki Kubatura) przy ul. Oleska 102. Dzień później w Sosnowcu – obiekt przy ul. 3-go Maja 14 (budynek Galerii Sosnowiec Sezam), a także w Zabrzu przy ul. Wolności nr 273 (budynek Galerii Zabrze). 5 października natomiast działanie rozpoczęły obiekty zlokalizowane w Krakowie w budynku Galerii Krakowskiej, na Wzgórzach Krzesławickich  – Os. Na Stoku 53  oraz przy ul. Szlak 67 (Kamienica Parkowa),  jako ostatnie ruszyły kluby przy ul. Zakopiańskiej 62 (Park Handlowy Zakopianka) oraz ul. Sołtysa Dytmara 3 (budynek Salwator Tower).

Obiekty nadal będą oferować nowoczesne wyposażenie, atrakcyjne zajęcia i pomoc wykwalifikowanej kadry trenerskiej, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających wielbicieli aktywności fizycznej. Dotychczasowi Klienci Platinium Wellness mogą nadal korzystać z pozostałych klubów sieci lub podpisać nową umowę członkowską z My Fitness Place. W My Fitness Place obowiązują różne typy karnetów. Można je nabyć w klubach lub jednorazowo przez stronę www.myfitnessplace.pl w cenie promocyjnej,

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na http://myfitnessplace.pl.

Benefit Systems S.A. od kilku lat realizuje strategię inwestycji w branżę fitness, wspiera jej rozwój oraz profesjonalizację. Spółka działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych.

źródło: inf. prasowa