źródło: https://www.leisureopportunities.co.uk

Action PR uruchomiła Action Fitness Models, czyli firmę modeli dostosowaną do branży fitness. Agencja będzie zrzeszać osoby będące wykwalifikowanymi trenerami oraz te, które na co dzień trenują.

Modele i modelki agencji Action Fitness są już zatrudniane przez kilku obecnych klientów agencji PR, w tym miha bodytec i Pulse Fitness. Po rejestracji i wypełnieniu ankiety na stronie, lista modeli jest dostępna do rezerwacji.

„Zauważyliśmy lukę na rynku modeli, którzy nie tylko dobrze wyglądają, ale są w stanie poruszać się i wykonywać ćwiczenia w technicznie poprawny sposób” – powiedziała dyrektor akcji Cheryl Hersey. „Przed uruchomieniem Action Fitness Models często rezerwowaliśmy modelki z innych agencji, które wyglądały fantastycznie, ale nie były w stanie zrobić tego, czego potrzebowaliśmy”.

Agencja modelek prezentuje wybór modeli o różnych zdolnościach z zakresu fitness, z których większość to wykwalifikowani trenerzy personalni. Dyscypliny w których obszarach trenują osoby z agencji obejmują CrossFit i półprofesjonalną piłkę nożną, jogę i pilates, gimnastykę oraz ekspertów muay thai.

Ponadto, Action Fitness Models zapewnia usługi, które pozwalają klientom rezerwować fotografów fitness, pozyskiwać lokalizacje do zdjęć i wynająć reżysera planu fotograficznego, który pomoże w prowadzeniu sesji zdjęciowych. Modele współpracują z Marcelem Grabowskim, wielokrotnie nagradzanym fotografem fitness i najlepszym talentem w branży. Marcel wykonywał kampanie dla setek marek fitness, w tym Virgin Active, Pavigym, Bannatyne Health Clubs, Gympass i Everyone Active. Stara się przekraczać granice, aby osiągnąć jedne z najbardziej ekscytujących i inspirujących prac w branży fitness.

Agencja posiada bazę ponad 500 lokalizacji w Londynie i na południowym wschodzie, które są rekomendowane do sesji zdjęciowych dla marek fitness.

„Zgromadziliśmy grupę utalentowanych modeli, o których wiemy, że technicznie są w stanie sprostać każdemu zadaniu. Wierzymy, że połączenie naszych modeli, naszego wizerunku i naszego fotografa przyniesie wyjątkowe rezultaty” – dodaje szefowa działu promocji Action, Rachel Moule.

Polecamy także:

Pierwsze studio w Szkocji oferujące wirtualną rzeczywistość w treningu