ZNAMY AGENDĘ KONFERENCJI FIWE EXPERTS!

CZY ZNASZ WSZYSTKICH EKSPERTÓW?

Targi FIWE Fitness Trade Show , czyli  największe targi fitness w Europie Środkowo–Wschodniej odbędą się już w dniach 21-23 września w Expo XXI w Warszawie.

Jak, co roku wydarzeniem towarzyszącym targom jest konferencja FIWE Experts – przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzonym biznesie. To prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.

Udział w konferencji FIWE EXPERTS to najlepsza droga, żeby poszerzyć wiedzę i dać sobie narzędzia, które pozwalają na bezustanny rozwój przedsiębiorstwa. Głównym punktem konferencji będą sesje warsztatowe oraz wykłady, podczas których będzie można nawiązać bardzo wartościowe relacje oraz dowiedzieć się wszystko w kwestiach związanych z zarządzaniem klubem fitness.

Wśród Prelegentów są m.in.:  Krzysztof Pakulec – Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta; Sebastian Goszcz – Szkoleniowiec, Wykładowca,  Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe, programy naprawcze, programy poprawy efektywności biznesowej. Prowadzący szkolenia z zakresu zarządzania klubem fitness, marketingu, sprzedaży produktów i usług, standardów obsługi, budowania lojalności klienta, przywództwa; Krystian Kempa – unikalna mieszanka teori chłoniętej od specjalistów branży fitness z praktyką pracownika obsługi technicznej w obiektach sportowych, instruktora fitness, trenera personalnego, kierownika health clubu, managera klubu, doradcy w obiektach świadczących usługi fitness. Swoją prelekcję potwierdziła również Małgorzata Gala – Ex.regionalny dyrektor sprzedaży w Pure Jatomi Fitness, obecnie VP of Sales w Perfect Gym, specjalizująca się w pozyskiwaniu nowych klientów na całym świecie, w szczególności globalnych sieci klubów fitness.

Poznajcie pełny program Konferencji FIWE EXPERTS:

Wstęp na Konferencję jest możliwy wyłącznie z Biletem Biznes, Biznes VIP i Diamond VIP.

Bilety od 35 zł możecie kupić TUTAJ

Dress Code na konferencję to Business Casual.

Więcej informacji na temat pozostałych Wykładowców oraz poruszanych tematów znajdziecie  TUTAJ

Zobacz także: