artykuł partnerski

Druga lokalizacja Akademii Sport Grafit w Tarnowie, oferuje klubowiczom przestronną strefę cardio wyposażoną przez TOP-GYM w maszyny Life Fitness z dotykowymi konsolami Discover SE z rozbudowanymi opcjami rozrywki (m.in. wirtualne trasy LifeScape). TOP-GYM dostarczył najwyższej klasy bieżnie, maszyny eliptyczne oraz rowery treningowe marki Life Fitness.

W klubie przy ul. Piłsudskiego 28 B w Tarnowie, postanowiono na surowy klimat industrialny. Duża strefa cardio, siłowa, strefa do cross treningu oraz sala do zajęć grupowych zajmują powierzchnię około 1200 mkw. Pierwszy, działający od kilku lat obiekt Grafit Akademia Sportu przy ul. Marii Dąbrowskiej 13 oferuje trening na maszynach Life Fitness cardio i siłowych, dostarczonych także przez TOP-GYM.

Jak przyznaje Grzegorz Świątek, manager Grafit Akademii Sportu – Ponowny wybór sprzętu Life Fitness od TOP-GYM został podyktowany m.in. bezproblemowym działaniem maszyn Life Fitness w pierwszej lokalizacji Grafit. Nie bez znaczenia jest również obsługa i serwis pogwarancyjny, oferowany przez TOP-GYM. Połączenie tych czynników skłoniło nas po raz kolejny do współpracy z firmą TOP-GYM – dodaje Świątek.

Zapraszamy na treningi do klubów Akademia Sportu Grafit.

***

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę sprzętu fitness skrojoną na miarę, dopasowaną do potrzeb Twojej siłowni.

Służymy pomocą i doradztwem marketingowym oraz wszechstronnym wsparciem posprzedażowym.

+668 018 040

m.wolny@top-gym.pl

www.top-gym.pl/offers/kluby-fitness

 

Polecamy także:

Trening cardio jakiego jeszcze nie było! – Poznaj Life Fitness on Demand