Sieć franczyzowa Dream Body EMS wspiera galę Ultra White Collar Boxing, która odbędzie się 16 listopada w Zatoce Sportu w Łodzi. To pierwsza tego rodzaju gala w Łodzi. Jednym ze startujących zawodników jest Michał Andrysiak, właściciel studia Dream Body EMS Chojny.

Zapytany o motywację powiedział:

Po pierwsze to jest szlachetna inicjatywa – pomoc w walce z rakiem. Po drugie zawsze chciałem wiedzieć co czują bokserzy, kiedy wychodzą na ring. Tutaj zabawa idzie w parze ze szczytnym celem, bo przy okazji dobrego widowiska można pomóc chorym.

Uczestnicy gali, którzy zazwyczaj nie mieli wcześniej do czynienia z boksem, przez 8 tygodni trenują pod opieką profesjonalnych trenerów. Bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową dla organizatorów dlatego walczący używają w swoich starciach największych dostępnych na rynku rękawic, noszą również kaski i ochraniacze na zęby. Przeciwnicy są dobierani w taki sposób, by ich poziom był jak najbardziej wyrównany. Każdy z zawodników prowadzi zbiórkę pieniężną i musi zaprosić 10 znajomych na walkę. Dochód z gali przeznaczony jest na organizację Cancer Fighters.

Zapytany o tę inicjatywę właściciel sieci Dream Body EMS – Michał Solarz odpowiada:

Sieć Dream Body EMS to nie tylko franczyza, to również misja. Hasło, które aktualnie promujemy brzmi: Zarażamy zdrowiem. Angażujemy się w liczne działania charytatywne, które są związane z ludzkim zdrowiem, podnoszeniem jakości życia i zapobieganiem chorobom. Aktywnie wspieramy na przykład bieg „Recepta na zdrowie”. Towarzyszyliśmy ostatniej edycji, będziemy oczywiście obecni podczas kolejnej. Bardzo się cieszymy, że nasz franczyzobiorca bierze udział w takim zacnym przedsięwzięciu. Postanowiliśmy bez wahania, że będziemy wspierać jego poczynania i dołożymy również cegiełkę od siebie.

Michał Solarz zapewnia również, że będzie gorąco kibicował swojemu franczyzobiorcy podczas jego pierwszego występu na gali bokserskiej.

Zawodnicy obecnie znajdują się na półmetku przygotowań. Treningi, które odbywają się dwa razy w tygodniu mają na celu podniesienie kondycji i wytrzymałości zawodników, a także nauczenie ich podstaw walki bokserskiej. Szczególną uwagę zwraca podwójnie prozdrowotny aspekt tego rodzaju przedsięwzięcia, nie tylko w kontekście zbiórki na walkę z rakiem, ale również pod kątem tego, że przy pomocy szlachetnej inicjatywy, osoby, które do tej pory nie były aktywne fizycznie rozpoczynają treningi i dzięki temu robią coś dobrego dla swojego zdrowia. Kto wie, może po swoim występie zwiążą się na stałe ze sportem?

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511
*artykuł sponsorowany

Polecamy także:

Formy opodatkowania klubu fitness