Jeden z obecnych liderów w branży fitness i suplementów, Allnutrition, stworzyli producenci, którzy od 1999 roku analizują i kreują trendy na polskim rynku suplementów. Forum dotyczące siłowni, odżywek i aktywności fizycznej stało się inspiracją do założenia marki, której produkty zadowolą każdego sportowca niezależnie od stopnia zaawansowania i trenowanej dziedziny.

Asortyment Allnutrition obecnie liczy ponad 120 produktów. Na tym jednak nie poprzestaje i stale pracuje nad wprowadzeniem nowych. Dzięki szerokiej skali produktów znajdzie tu coś dla siebie każdy pasjonat aktywności fizycznej, nie tylko ten zajmujący się kulturystyką. Na rynku są dostępne takie produkty jak odżywki białkowe, gainery, witaminy, minerały, spalacze tłuszczu, żywność dietetyczna, aminokwasy i wiele innych.

Pomysły na ich tworzenie podsyłają sami użytkownicy, gdyż forum, z którego powstała marka, jest obecnie miejscem skupiającym najwięcej osób interesujących się branżą fitness i suplementacji w internecie. Producenci, czytając komentarze użytkowników, mogą poznać obiektywne opinie na temat produktów oraz znaleźć inspiracje do stworzenia nowych. To również forumowicze jako pierwsi testują gotowe produkty. Oceniają ich smak i konsystencję, pozwalając Allnutrition stale polepszać i uzupełniać swój asortyment.

Jakość i smak produktów

Produkty Allnutrition są produkowane wyłącznie w zakładach posiadających certyfikaty GMP i HACCP, mających wieloletnie doświadczenie. Oprócz jakości składników w produktach marka przykłada dużą wagę do ich smaku. Choć suplementy mają przede wszystkim spełniać swoją rolę, to dla Allnutrition walory smakowe są równie priorytetowe. W końcu spożywanie odżywek powinno być nie tylko częścią rutyny, ale i przyjemnością.

Jeden z flagowych produktów marki – odżywka białkowa Whey Protein, jest obecnie dostępna aż w 59 smakach, a producenci nie ustają w poszukiwaniu nowych. Wśród nich znajdują się nawet tak wyjątkowe jak creme brulee, ciasteczkowo – bananowe oraz słone masło orzechowe z dodatkiem karmelu. Przy tak szerokiej gamie produktów każdy znajdzie taki, który zadowoli jego kubki smakowe i uzupełni zapotrzebowanie organizmu.

Silna pozycja marki

Obecnie produkty Allnutrition są dostępne w ponad 380 sklepach stacjonarnych, siłowniach i sklepach internetowych. Marka jest obecna w 20 krajach w całej Europie i nie przestaje się rozwijać. Regularnie udziela się na eventach branżowych w Polsce oraz za granicą.

Jest sponsorem strategicznym takich przedsięwzięć jak PZKFiTS (Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju) oraz partnerem wielu imprez, w tym FiWE (największe targi fitness w Polsce), Debiuty kulturystyczne, GoActive Show czy Konferencja PEI (konferencja fitness mająca na celu szerzenie zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki).

Allnutrition stale się rozwija i pracuje nad utrzymaniem więzi ze swoimi klientami. Najlepsze surowce z pewnych źródeł, różnorodność produktów, która zadowoli sportowców uprawiających różne dziedziny sportu oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom konsumentów sprawia, że marka już wiele lat istnieje na rynku.

Polecamy także:

Suplementy składem stanowiące alternatywę dla klasycznych słodzików – przepisem na sukces firmy?