Marka Technogym w Polsce rozpoczyna współpracę z Angeliką Cichocką – polską lekkoatletką specjalizującą się w biegach średnich. Celem współpracy jest promocja marki w ramach akcji #ChampionsTrainWithTechnogym, w której biorą udział sportowcy i zawodnicy z całego świata.

Angelika Cichocka to polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski seniorów (11 złotych medali), reprezentantka Polski w drużynowych mistrzostwach Europy IAAF World Relays oraz w meczach międzynarodowych młodzieńców. Do jej największych sukcesów można zaliczyć: halowe wicemistrzostwo świata w biegu na 800 m (Sopot 2014), srebrny medal w halowych mistrzostwach Europy na dystansie 1500 m (Praga 2015) i złoty medal na mistrzostwach Europy w biegu na 1500 m (Amsterdam 2016). Angelikę zawsze trenuje do końca, nigdy się nie poddaje, ma ogromną wolę walki i często nawet kontuzja nie jest w stanie odebrać jej sił. Zawsze daje z siebie 101%.

W ramach akcji #ChampionsTrainWithTechnogym na sprzęcie Technogym trenują sportowcy i zawodnicy z całego świata. Celem akcji jest pokazanie, jak Technogym pomaga im w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. Poprzez współpracę z Angeliką, chcemy podkreślić, że sportowcy mogą efektywnie trenować nie tylko na siłowni, ale również w zaciszu własnego domu. Będziemy kibicować Angelice podczas jej startów i z przyjemnością dzielić się jej sukcesami – dodaje Śliwowski.

Technogym to wiodący producent sprzętu fitness, który jest wykorzystywany w klubach, hotelach, apartamentach i obiektach medycznych na całym świecie. Sprzęt Technogym jest wykorzystywany przez zawodników na kluczowych eventach sportowych. W 2016 Technogym po raz szósty został wybrany na oficjalnego dostawcę sprzętu podczas Igrzysk Olimpijskich, gdzie poprzez dostarczane urządzenia, rozwiązania technologiczne i wsparcie merytoryczne, wspiera olimpijczyków w osiąganiu doskonałych efektów sportowych. Technogym jest również partnerem wielu drużyn piłki nożnej i koszykówki, a także takich dyscyplin sportowych jak żeglarstwo, golf czy Formuła 1.

W ramach współpracy Technogym i Angeliki Cichockiej, przewidziane są wspólne działania promocyjne w mediach społecznościowych, prasie, internecie i na eventach branżowych.

Polecamy także:

O ekspansji zagranicznej, trendach w branży oraz Targach FIBO rozmawiamy z Łukaszem Dojką