źródło: www.wirtualnemedia.pl

Anna Lewandowska poinformowała swoich fanów o kolejnej współpracy, jaką nawiązała. Trenerka personalna została ambasadorką reklamową marki 4F. W przyszłości na rynek trafi ich wspólna kolekcja.

Pierwsza kampania 4F z udziałem Anny Lewandowskiej zacznie się w bieżącym kwartale pod hasłem Welcome to the Club”. Ma prezentować ubrania tej marki jako przystosowane do potrzeb konsumentów na różnych poziomach zaawansowania sportowego.

W kolejnym etapie współpracy OTCF i Anna Lewandowska mają przygotować wspólną kolekcję 4F o nowoczesnym wzornictwie i zaawansowanej technologii.

-Dzięki temu projektowi będę mogła sprawdzić się w nowych obszarach – po wielu latach treningów, doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy, który powinien zapewnić maksymalną swobodę ruchu przy jednoczesnym wsparciu trenującego. Wierzę, że droga, którą wybraliśmy wraz z 4F pozwoli nam zarazić pasją do sportu jeszcze więcej osób – mówi Ania.

źródło: materiały prasowe

Współpraca z 4F to kolejny projekt w dorobku Ani, która ma na swoim koncie przede wszystkim kilka własnych marek, w tym Foods by Ann, Baby by Ann, a od niedawna również Phlov, czyli naturalne, wegańskie kosmetyki. Oprócz tego Lewandowska ma własne centrum dietetyki i sportu oraz kilka książek na koncie. Wszystkie wydawane są przez wydawnictwo Burda Książki.

– Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem! Kolejnym krokiem naszej współpracy będzie przygotowanie dla Was mojej własnej kolekcji ubrań sportowych.  – pisze na Instagramie Lewandowska.

Producent odzieży 4F od kilku lat zapewnia stroje reprezentacjom olimpijskim kilku krajów, m.in. Polski. W lutym ub.r. firma podpisała taką umowę ze Słowackim Komitetem Olimpijskim. Ponadto marka 4F od ubiegłego roku jest sponsorem Turnieju Czterech Skoczni, a jesienią została sponsorem PlusLigi siatkarzy i ligi siatkówki kobiet. Poprzednim hasłem marki było „Wierni sobie”, a do sprzedaży wprowadzono wspólną kolekcję z marką hip-hopową Prosto. W połowie 2019r. szefową marketingu 4F została Justyna Gościńska, zastępując Martę Najbert-Sykulską.

Polecamy także:

Anna Lewandowska jako przykład silnej marki osobistej w branży fitness