photo: mat. prasowe

Anna Lewandowska na PEI
Anna Lewandowska prelegentem PEI

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce, dietetyk, Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym, prezes marki Foods By Ann – Anna Lewandowska wystąpi na IV edycji Konferencji PEI.

24 marca 2018 na PGE Narodowym obędzie się IV edycja Konferencji PEI ( Passion Education Inspiration). Prelegentem Bloku Motywacja jest Anna Lewandowska. Tematem wykładu jest „Motywacja w Healthy Being”. Anna w swoim wystąpieniu poruszy kwestie, m.in. technik motywacji, case studies sportowców oraz klientów, a także budowania rozpoznawalności marki trenera i dietetyka.

Anna Lewandowska jest pomysłodawczynią i twórczynią bloga Healthy Plan by Ann, założycielką Healthy Team`u, pod którego szyldem skupia zespół wykwalifikowanych trenów personalnych, instruktorów, dietetyków, specjalistów oraz pasjonatów zdrowego i sportowego życia, z Polski i zagranicy. Ponadto Ania jest prezesem marki Foods by Ann, tworzącej zdrowe produkty. Jest także prezesem Olimpiad Specjalnych Polska, stowarzyszenia którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Ambasadorka akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ania Lewandowska wspólnie z mężem Robertem, wspiera wiele inicjatyw prospołecznych i charytatywnych, szczególnie tych, których beneficjentami są dzieci i osoby potrzebujące.

Konferencja Passion Education Inspiration to największa konferencja fitness w Europie. Wydarzenie jest połączeniem wartościowych, merytorycznych wykładów z możliwością spotkania idoli branży oraz z szansą poznania nowości sportowych w części wystawienniczej. To niewątpliwie wyjątkowa szansa na prezentację własnej marki poprzez kontakt bezpośredni z osobami aktywnymi fizycznie, fanami fitnessu, trenerami personalnymi oraz osobami ściśle związanymi ze sportem. Konferencja PEI, doceniona została nie tylko przez Wystawców i Odwiedzających, ale także przez światowej sławy gwiazdy fitness, tj. Michelle Lewin, Simeona Panda, Paige Hathaway, Erko Jun, Lazara Angelov. Na najbliższej edycji pojawi się Ulisses.

Konferencja PEI, to właściwie jedyne w Polsce tego typu wydarzenie, które nie jest targami, nie jest też typowym szkoleniem, a daje możliwość kontaktu bezpośredniego z 1200 bardzo określonych odbiorców. Konferencja wiąże się z prestiżem, pozytywnie wpływa na wizerunek firmy oraz buduje świadomość marki wśród Uczestników eventu. PEI nie jest wydarzeniem masowym, a ilość wystawców jest mocno ograniczona, co gwarantuje mniejszą konkurencję. Dowiedz się więcej o wydarzeniu na stronie Organizatora.