Aplikacja Nike Sneakers dostępna w Europie

Nike rusza z nową aplikacją – prawdziwy raj dla fanów obuwia

Nike: 2 mld dolarów ze sprzedaży online

Marka Nike uruchomiła nową aplikację o nazwie Sneakers. Aplikacja jest dostępna w 19 krajach, w 14 językach na iOS oraz Android. Aplikacja dostępna jest również w Polsce w naszym ojczystym języku. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku sprzedaż w kanale e-commerce amerykańskiej marki Nike wyniosła 2 mld dolarów (wzrost o 30 proc.). Ambitny plan Nike zakłada osiągnięcie obrotów sięgających 7 mld dolarów do 2020 roku.

Aplikacja Nike Sneakers umożliwia dostęp do najnowszych produktów, informacji na temat premier oraz historii najpopularniejszych modeli butów. Prezentowane są najnowsze modele butów wraz z datami premier.  Aplikacja, dzięki łatwej nawigacji, pozwala użytkownikom na szybkie wyszukiwanie oraz zakup wybranych modeli obuwia.

 

W premierowym tygodniu w aplikacji NIKE SNEAKERS pojawiły się zarówno te najbardziej pożądane, jak i wcześniej wyprzedane modele. W piątek 18 sierpnia w ofercie pojawiły się kultowe Air Jordan 1 Royal, Air Jordan XI Space Jam oraz takie klasyki jak Nike Flyknit Trainer oraz Air Max 97.

19 krajów – 14 języków

Aplikacja Nike Sneakers dostępna jest na rynku Europy od 8 sierpnia 2017 roku dla urządzeń mobilnych z systemami iOS oraz Android. Dostęp do aplikacji posiadają mieszkańcy 19 krajów: Austrii, Belgi, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Irlandii, Luksemburga, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Portugalii, Słowenii, Szwecji, Włoch, Węgier oraz Wielkiej Brytanii.

Link do aplikacji Nike SNKRS w Google Play

Link do aplikacji Nike SNKRS w iTunes