OK System startuje z aplikacją mobilną

Wyszukiwarka obiektów sportowych OK System już dostępna

Już jest pierwsza wersja aplikacji mobilnej OK System „Wyszukiwarka Obiektów OK System”. Jest to kolejny krok oraz element strategii firmy. Aplikacja została dobrze przyjęta przez pierwszych użytkowników.

Wyszukiwarka Obiektów OK System

Pierwsza wersja aplikacji mobilnej „Wyszukiwarka Obiektów OK System” jest dostępna dla systemów Android oraz iOS. Umożliwia między innymi proste i szybkie wyszukiwanie obiektów znajdujących się w okolicy, uwzględniając wybraną formę aktywności (np. siłownia, basen, joga, crossfit).

Nowa strategia OK System

Przy projektowaniu aplikacji postawiliśmy na funkcjonalność oraz wygodę w użytkowaniu. Zgodnie z nową strategią OK System odpowiadamy na potrzeby: użytkowników, którzy oczekują bardziej indywidualnego podejścia i chcą być bardziej aktywni; Partnerów, którzy chcą, aby ich biznes był bardziej widoczny na rynku oraz Klientów, którzy pragną, aby ich pracownicy byli bardziej efektywni i bardziej zrelaksowani po pracy. – czytamy w komunikacie OK System.

Pierwsza wersja aplikacji przyjęta pozytywnie

Kolejna wersja będzie umożliwiała weryfikację wejścia z poziomu aplikacji. Ta funkcjonalność będzie miała za zadanie ułatwić korzystanie z usług OK System. – Cieszymy się, że aplikacja spotkała się z tak pozytywnym odbiorem, dlatego z dużym entuzjazmem i energią pracujemy (…) Włożyliśmy w jej tworzenie dużo pracy i serca, aby była wygodna, funkcjonalna i #bardziejOK– czytamy dalej.

…o OK System

OK System Polska oferuje dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w całym kraju. Rozwiązania oferowane przez OK System doceniło ponad 800 Klientów w całej Polsce. OK System jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Firma podejmuje współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie: sportu i rekreacji, kultury i rozrywki oraz poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże).

Zobacz także: