artkuł partnerski

Nasza długo wyczekiwana aplikacja XtremeApp ujrzała światło dzienne! Jesteśmy niezwykle dumni, że wiele miesięcy pracy sztabu specjalistów, cała masa nieprzespanych nocy, kilkuset godzin testów zaowocowało powstaniem aplikacji, która przybliży naszych klubowiczów do osiągnięcia ich celów fitness. To dla nas wyjątkowy moment i najlepsza nagroda za włożony wysiłek i energię! Opłacało się!

Tylko kilka kliknięć wystarczy, aby pobrać aplikację i dołączyć do niezwykłej społeczności fitness, jaką tworzymy wspólnie z klubowiczami naszej sieci! To niesamowite, jak skuteczne i pomocne narzędzie otrzymali nasi klubowicze, aby ich trening mógł być jeszcze bardziej efektywny, a budowane relacje weszły na nowy poziom.

Funkcjonalności szyte na miarę potrzeb!

Żaden nasz klubowicz nie musi już zastanawiać się, jak ćwiczyć, aby osiągnąć efekty! Gotowe plany treningowe mu w tym pomogą! Wystarczy wybrać plan dostosowany do swoich potrzeb oraz możliwości, kliknąć i… zacząć trening! Użytkownicy mają także możliwość tworzenia własnych planów, wybierając z kilkuset dostępnych ćwiczeń, które systematycznie będą uaktualnianie. Tym samym możliwości treningowe są nieograniczone! Klubowicze mogą wybierać spośród różnorodnych ćwiczeń, dostosowując plan do poziomu swojego zawansowania i oczekiwanych rezultatów.
Monitoring efektów pozwoli na realną ocenę postępów i pomoże w planowaniu swoich działań. Przypomnienia o treningu sprawią, że nie będzie dało się zapomnieć o swoich postanowieniach, a rankingi dodadzą motywacji i chęci do dawania z siebie jeszcze więcej!

Nagrody, motywacja, dobra zabawa!

Starania naszych klubowiczów będą doceniane i nagradzane. Dla nas liczy się każda aktywność i chęć zaangażowania się w społeczność Xtreme Fitness Gyms! Zbierane za poszczególne aktywności i działania XCOINY będą dopisywać się na konto użytkownika, aby z czasem móc je wymienić na nagrody. Dodatkowa dawka motywacji zawsze mile widziana!

Punkty, odznaki, rankingi – w trenowaniu chodzi o efekty i dobrą zabawę! Radość z bycia aktywnym, osiągania rezultatów i budowania relacji sprawi, że każda wizyta w klubie będzie przyjemnością!

Jak pobrać XtremeApp?

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich klubowiczów sieci! Wystarczy być lub zostać naszym klubowiczem, pobrać aplikację skanując kod QR lub zajrzeć do App Store lub Google Play i cieszyć się nowymi możliwościami! Jej niesamowite funkcjonalności sprawiają, że będzie idealnym kompanem treningu, nie tylko na siłowni, ale w dowolnym miejscu! Trening z aplikacją jest możliwy dosłownie wszędzie, koniec z wymówkami, nadszedł czas na działanie!

https://xtremefitness.pl/aplikacja/

Warto być częścią naszej społeczności, wspólnie dbać o ciało i prowadzić aktywny styl życia! Aplikacja XtremeApp to idealne narzędzie, które stanowi ogromną wartość dodaną dla każdego klubowicza sieci! I teraz najlepsze – aplikacja będzie cały czas ewoluować, aby dawać klubowiczom nowe rozwiązania, odpowiadać na ich zmieniające się potrzeby oraz zaskakiwać wciąż nowymi rozwiązaniami! Bądźcie z nami!

Polecamy także:

Innowacyjne strefy treningowe w Xtreme Fitness Gyms