Rynek butikowych studiów EMS dynamicznie się rozwija sekret sukcesu polega na oferowaniu usługi, która jest wyjątkowa, innowacyjna i skuteczna. Trening EMS jest niezwykle wszechstronny, zapewniając wyraźne rezultaty w bardzo szybkim czasie.

W tych czasach klienci oczekują szybkich rozwiązań. Dla tego trening EMS jest tak atrakcyjny. Wystarczy 2 x 30 minut w tygodniu by zauważyć korzystny wpływ taki jak: utrata wagi, poprawę siły czy ujędrnienie ciała.
Szybki rozwój tej metody treningowej coraz częściej zaczyna być zauważalny przez kluby fitness, studia modelowania sylwetki, dietetyków czy fizjoterapeutów, którzy skutecznie implementują EMS do swoich aktualnych modeli biznesowych.

Dla inwestorów, którzy nie są przekonani czy ta metoda treningowa sprawdzi się w ich mieście/studiu/klubie firma AQ8 System przygotowała bardzo korzystną ofertę wynajmu urządzenia EMS i możliwość sprawdzenia zapotrzebowania na tego typu usługi na lokalnym rynku inwestora przed decyzją o zakupie.
Mimo, iż rozwiązanie proponujemy naszym klientom dopiero od czerwca, oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Już kilka klubów i studiów skorzystało z możliwości wejścia w świat EMS z AQ8 System (w najbliższym czasie opiszemy kilka z nich).

Dla wszystkich, którzy już prowadzą biznes w branży fitness wprowadzenie dodatkowej usługi w postaci treningów EMS to znakomita szansa na poszerzenie swojej oferty oraz wyróżnienie się na lokalnym rynku. Niski koszt inwestycji, wysoka marża przy braku konieczności inwestowania w infrastrukturę (szatnie,prysznice, kadra trenerska), daje niezwykle szybki zwrot z inwestycji.

Zainteresowanych, chcących poznać więcej szczegółów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.aq8system.pl i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Polecamy także:

Dynamiczny rozwój Dream Body EMS – wywiad z Michałem Solorzem