fot. aquapark.lodz.pl

Aquapark Fala rośnie w siłę

Rozbudowa łódzkiego aquaparku dobiega końca

Aqua spinning, największa w centralnej Polsce plaża dla na naturystów, nowa hala i dwa nowe baseny sportowe. To tylko kilka z nowych atrakcji łódzkiego Aquaparku Fala, który właśnie kończy prace budowlane. W planach są już kolejne inwestycje. Jeszcze w tym roku powstanie siłownia zewnętrzna.

Fala z nowymi atrakcjami

Dobiegają końca prace budowlane w Aquaparku Fala. 21 lipca zostanie otwarta pierwsza w centralnej Polsce oficjalna plaża dla naturystów oraz nowa hala z basenem sportowym i basen zewnętrzny.  Dla osób lubiących opalać się nago przywieziono 400 ton piasku ze żwirowni w Tomaszowie Mazowieckim. Goście Aquaparku będą mieli okazję korzystać z dwóch nowych niecek: basenu zewnętrznego o pow. 350 m. i głębokości 1,3 m z dwoma biczami wodnymi, 10 krzesełkami wodnymi i ośmioma łóżkami oraz hala z basenem sportowym o długości 25 m., i szerokości 12,9 m i głębokości 1,35 m. W hali znalazły się też trzy wanny jacuzzi, w tym dwie największe w regionie, do których wchodzi jednorazowo 12 osób. Nowa hala basenowa połączona jest z niecką zewnętrzną kanałem. Nowy basen zewnętrzny ma być w przyszłości całoroczny.

Ogromne koszty

W dzień otwarcia, z okazji zakończenia inwestycji, na Gości Fali czekać będą dodatkowe atrakcje: Aquazorbing (chodzenie po wodzie w plastikowych kulach oraz Aqua Bike ( ćwiczenia na rowerze w wodzie, nowa usługa)

Kolejne inwestycje już niebawem

Łódzki Aquapark ma już w planach kolejne inwestycje i rozbudowę. Jeszcze w tym sezonie ma powstać siłownia na świeżym powietrzu, a w przyszłości mają powstać także baseny z wodą geotermalną.

Zobacz także: