źródło: artykuł sponsorowany

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wyposażenia do klubów fitness w postaci praktycznych automatów vendingowych. Nasze niezawodne maszyny do koktajli okażą się świetnym wyborem do wielu miejsc — centrów sportowych, siłowni, a także klubów fitness. Tym, co je wyróżnia, jest nie tylko ekspresowe działanie (robienie szejka w 30 sekund), ale też automatyczny system czyszczenia znacznie ułatwiający codzienną konserwację maszyn przez obsługę. Prostota używania, szeroki wybór koktajli (np. gainer, białko, BCAA, L-karnityna) oraz niezawodne działanie są gwarancją zadowolenia Klientów, którzy docenią możliwość korzystania z zaawansowanego urządzenia, jakim jest Gymshaker. automaty vendingowe

Odpowiednie wyposażenie siłowni, klubu fitness bądź innego centrum sportowego to podstawa do tego, aby zyskać stałe grono zadowolonych z usług Klientów. Podczas, gdy kluczową rolę w zakresie jakości konkretnego miejsca pełni program zajęć, doświadczenie trenerów czy dostępność, równie ważne są też inne udogodnienia pomyślane z troską o komfort Klientów. Są to przede wszystkim nowoczesne automaty vendingowe, umożliwiające samodzielne komponowanie po treningowych koktajli oraz pysznych szejków. Pozwalają one na dużą niezależność w przygotowywaniu napojów, którą cenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Maszyna do robienia szejków — optymalizacja pracy i wiele więcej

Nie da się ukryć, że oprócz licznych korzyści dla Klientów, automaty vendingowe charakteryzują się też całym szeregiem zalet z nastawieniem na obsługę danej siłowni czy klubu fitness. Odciążają one znacznie pracowników, którzy zamiast przygotowywaniem szejków, mogą zajmować się innymi ważnymi obowiązkami. Dodatkowo maszyny do koktajli wykluczają konieczność posiadania rozbudowanego zaplecza sanitarnego, niezbędnego, jeżeli szejki przygotowałaby obsługa. Nie bez znaczenia jest również pełna kontrola sprzedaży oraz zadowolenie Klientów, którzy mogą zamówić swój ulubiony koktajli, wykonując na urządzeniu zaledwie kilka kliknięć.

Jesteśmy przekonani, że Gymshaker spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów! Mnogość rodzajów koktajli oraz łatwy w obsłudze interfejs pozwolą na błyskawiczne przygotowanie pysznego i pożywnego napoju — idealnego przed/ po każdym treningu. Ogranicz koszty, maksymalizując dochody poprzez pełną kontrolę wydawanych koktajli. Maszyna do robienia szejków z pewnością pozwoli  zbudować przewagę konkurencyjną, dając szansę na dostosowanie się do potrzeb Klientów dzięki kompleksowym statystykom sprzedaży. – Mówi Marcin Janik

Nie tylko szejki białkowe — asortyment dopasowany do odbiorcy automaty vendingowe

Automaty Gymshaker do sprzedaży odżywek obsługują szejki białkowe, proteinowe, na bazie syropów, a także gwarantują dostęp do wody. Osiem smaków do wyboru plus trzy dodatkowe z syropów, sprawdzone receptury oraz wiele więcej w jednym urządzeniu? To możliwe z automatami Gymshaker! Dodatkowym atutem jest ekran dotykowy, który może pełnić funkcję doskonałego nośnika reklamy w czasie czuwania maszyny.

Dzięki pandemii jeszcze bardziej właściciele klubów fitness doceniają w naszych automatach białkowych to, że klient samodzielnie dokonuje zakupów, bez kontaktu z osobą na recepcji. Przykładowo w modelu Shaker S może nawet wykorzystać swój bidon. Klienci bardzo sobie cenią takie rozwiązania – wyjaśnia Marcin Janik.

Dane kontaktowe:

Vendo24 Sp. z o.o.
Szeroka 12, 88-430 Janowiec Wlkp.
sprzedaz@gymshaker.pl
www.gymshaker.pl
+48 601 870 164
+48 531 668 990