źródło: www.leisureopportunities.co.uk

Jak klienci będą współpracować z siłowniami i klubami fitness po pandemii? Jakie będą ich nowe wzorce wydatków? Jak regularnie będą uczestniczyć w zajęciach? 

Aby znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania, Leisure-net Solutions, Max Associates i 4Global’s Datahub ogłosiły uruchomienie ankiety dotyczącej nastawienia klienta klubów fitness. Ma to na celu pomóc operatorom zrozumieć potrzeby klubowiczów podczas wychodzenia z kwarantanny a także to, co uważają na temat korzystania z siłowni i obiektów rekreacyjnych.

„Chcemy pomóc operatorom zrozumieć, co zadziało się podczas lockdown, w jaki sposób klienci planują działać, gdy kwarantanna zostanie cofnięta oraz jakiego rodzaju oczekiwania mają względem operatorów, aby zapewniły im bezpieczeństwo – od czystości po dystans społeczny”, mówi Dave Monkhouse, dyrektor sieci.

Badanie pozwoli również ocenić wartość, jaką klienci przykładają do regularnych ćwiczeń oraz to, co wezmą pod uwagę w przyszłości, w zestawieniu stosunku jakości do ceny.

Wyniki zostaną porównane ze wszystkimi operatorami, którzy wezmą udział w badaniu, a także regionalnie, w zależności od ich wielkości.

„Większość europejskich siłowni i klubów fitness spodziewa się ponownego otwarcia w ciągu najbliższych kilku miesięcy”, mówi Monkhouse. „Jest bardzo ważne, aby sektor brytyjski rozumiał, co jest istotne dla klubowiczów. Da to operatorom szansę na ogromny sukces, gdy będą mogli ponownie otworzyć działalność.”

Operatorzy, którzy wyrazili chęć udziału w badaniu to: Active Tameside, Bolton Middlebrook Leisure Trust, Inspiring Healthy Lifestyles, Link4life i Salford Community Leisure.

Ankietę można zobaczyć tutaj.

Polecamy także:

Zaproponowano 5-punktowy plan ponownego otwarcia niemieckiego sektora fitness