źródło: informacje prasowe

Znany raper Bedoes (Borys Przybylski), zainicjował nietypową akcję. Wspólnie z Zuzą Krajewską, organizatorami SCOPES driven by Porshe oraz trenerem personalnym Igorem Kwiatkowskim wykreowali przestrzeń do ćwiczeń dla tych, którzy z różnych powodów wstydzą się trenować na siłowni.

Bedoes zwrócił się do swoich fanów słowami: “Stworzyliśmy miejsce dla osób, które nie miały swojego miejsca, bo z różnych powodów wstydziły się się iść na siłownie – razem z Igorem Kwiatkowskim trenowaliśmy z tymi osobami przez dwie godziny”. 

Raper sam kilkukrotnie zmagał się z nadwagą, co wiązało się z tempem i trybem jego pracy, jednak za każdym razem starał się dbać o swoje zdrowie i odpowiednią ilość ruchu. Do tego też namawia swoich fanów. Nie zgadza się natomiast na obraźliwe komentarze związane z jego wyglądem zewnętrznym, o czym mówi głośno. Jak przekazał na początku roku, należy wspierać ludzi z różnymi problemami, zarówno z nadwagą jak i niedowagą.

Słuchajcie, z jednej strony trzeba pamiętać o tym, że jak ktoś ma nadwagę, to jest to niezdrowe, nie jest dobre dla serca, organizmu. Trzeba być zdrowym, żyć zdrowo, odżywiać się zdrowo – to jest bardzo ważne. Ale nie można dać się takim komentarzom. Ja miałem dużo takich komentarzy w podstawówce, gimnazjum, potem, jak zaczynałem robić teledyski schudłem i tak samo wtedy chodziłem bez koszulki jak i teraz jak jestem gruby. Mam kolegów, którzy są trenerami personalnymi, piłkarzami i żaden z nich nigdy nie poczynił komentarza w tę stronę. Dostaję od takich chłopaków diety, trenuję na rowerku, chodziłem na siłownię, przestałem, bo robiłem płytę, ale teraz mam zamiar wrócić. Jak widzicie na moim Instagramie, biorę udział w sportach – piłka nożna, koszykówka, zaraz chyba zaczniemy grać w hokej – i robię wszystko, żeby być zdrowym – napisał wówczas w social mediach.

Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów na temat obecnej akcji, gdyż ma to być dopiero początek planowanych działań.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez @bedoes2115