źródło: informacja prasowa Benefit Systems

Benefit Systems otrzymał nagrodę w kategorii Motywacja w IX edycji Konkursu “Pracodawca Godny Zaufania”. Spółka została doceniona m.in. za szeroki pakiet programów motywacyjnych skierowanych do pracowników z zakresu sportu, opieki zdrowotnej, ubezpieczeń, dofinansowania do studiów podyplomowych, bezpłatnych kursów językowych oraz szkoleń zawodowych.

“Pracodawca Godny Zaufania” jest inicjatywą zapoczątkowaną w 2009 roku przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Fundację Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska”, powstałą we współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi oraz uczelniami. Jej celem jest promowanie wśród pracodawców odpowiedzialnej, zgodnej z normami europejskimi polityki pracowniczej i polityki socjalnej. Tytuł ten przyznawany jest firmom i instytucjom, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania – uwzględniając rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw.

***

Benefit Systems SA działa na polskim rynku od 2001 roku. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do ponad 4 400 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji, w Bułgarii, Chorwacji i Grecji. Ważnym obszarem działań Benefit Systems jest promowanie aktywnego stylu życia na każdym jego etapie, dlatego Spółka realizuje inicjatywy wspierające aktywność fizyczną dzieci, dorosłych oraz seniorów. www.benefitsystems.pl

Polecamy także:

Warto żyć ZDRO – Zdrofit rozpoczyna jesienną kampanię