Diamenty Forbesa 2017 rozdane

Benefit Systems po raz kolejny wyróżniony w rankingu Forbesa

Najprężniej rozwijające się firmy i najlepsi przedsiębiorcy – to do nich trafiają prestiżowe Diamenty Forbesa. Tegoroczna, dziesiąta już edycja pokazała, że polski biznes nie przestaje się rozwijać. Benefit Systems zajął 15 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017 dla najlepszych spółek z województwa mazowieckiego. W zestawieniu ogólnopolskim dla spółek z przychodami powyżej 250 mln złotych firma zajęła miejsce 48.

Diamenty Forbesa 2017 to kolejna edycja rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość przygotowanego przez miesięcznik Forbes. Kluczowymi kryteriami rankingu są m.in. wyniki finansowe za lata 2013-2015, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

Benefit Systems działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego Użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 000 obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju. Oferta sportowa jest rozwijana z powodzeniem przez Spółkę również w Czechach, na Słowacji i w Bułgarii, gdzie systematycznie rośnie liczba korzystających z kart sportowych.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/