źródło: komunikat prasowy

Benefit Systems planuje otwarcie aż sześciu nowych klubów fitness w 2022 roku, z czego pięć powstanie w Warszawie i jej okolicach w ramach sieci Zdrofit, a jeden, pod marką Fit Fabric, w Łodzi. Operator stawia na różnorodne lokalizacje – od nowoczesnych biurowców, przez centra handlowe, po osiedla mieszkaniowe – gdzie otwarte zostaną wielkopowierzchniowe kluby fitness, nastawione na wsparcie zdrowia i odporności oraz budowanie kondycji fizycznej ich użytkowników.

Mennica Legacy Tower oraz Warsaw Hub to dwie nowe lokalizacje biznesowe na mapie Warszawy, w których 3 stycznia 2022 roku otwarte zostaną kluby Zdrofit. W Mennicy Legacy Tower powstaje dwupoziomowy obiekt o powierzchni 1171m2, wyposażony w nowoczesny sprzęt sportowy Hammer Strength, dużą strefę cross, a także przestrzeń dla matki z dzieckiem. Z kolei przy Rondzie Daszyńskiego w Warsaw Hub, klienci na powierzchni blisko 1400m2, poza klasycznym wyposażeniem, będą mogli skorzystać z suchych saun. Na początku roku otwarty zostanie także Zdrofit w powiecie piaseczyńskim, w kompleksie handlowym N-Park Stara Iwiczna. Tydzień później (10 stycznia) portfolio sieci Zdrofit uzupełni klub zlokalizowany przy ul. Lazurowej, dedykowany przede wszystkim mieszkańcom licznych osiedli w zachodniej części Bemowa. W 2022 roku planowane jest także otwarcie klubu fitness Zdrofit w rewitalizowanym obecnie centrum handlowym Fort Wola.
– Kluby Zdrofit to doceniana przez użytkowników sieć fitness, która od początku swojego działania stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, zadowolenie swoich klientów oraz rozwój oferty zgodny z najnowszymi trendami w branży. Rosnąca liczba klubowiczów sprawia, że poszukujemy rozwiązań zapewniających im jak największy komfort ćwiczeń w różnorodnych lokalizacjach, stąd decyzje o nowych inwestycjach. Popularność klubów Zdrofit związana jest z jednej strony z ich nowoczesną infrastrukturą i wyposażeniem, a z drugiej z filozofią zdrowego stylu życia, którą  marka konsekwentnie realizuje od początku istnienia. W klubach fitness Zdrofit wciąż rozbudowujemy także programy zajęć grupowych, które skupiają się na rozmaitych potrzebach klientów, jak np. autorskie treningi sprzyjające redukcji poziomu stresu czy przygotowujące do sezonu zimowego oraz zajęcia  wspierające zdrowie kręgosłupa, a także treningi skierowane do konkretnych grup odbiorców, w tym mam czy seniorów. W klubach tych realizowane są także cenione na całym świecie programy treningowe Les Mills – wyjaśnia Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.
Uwzględniając planowane otwarcia, sieć klubów fitness Zdrofit w przyszłym roku liczyć będzie łącznie 75 klubów w woj. mazowieckim, pomorskim i świętokrzyskim.
Planowane otwarcia Benefit Systems dotyczą także woj. łódzkiego. Na początku 2022 roku otwarty zostanie klub Fit Fabric w Łodzi przy ul. Strażackiej 5. Obiekt znajduje się w centrum osiedla mieszkaniowego, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W przestronnych wnętrzach klubu klienci odnajdą m.in. dwie sale fitness oraz bogato wyposażoną strefę siłową z sekcją funkcjonalną. W klubach sieci Fit Fabric odbywają się autorskie, opracowane przez ekspertów, programy zajęć takie, jak Antystres Energia, Antystres Harmonia, Mobilizacja, Zdrowy Kręgosłup, czy treningi przygotowujące do sportów zimowych. W 2022 roku sieć Fit Fabric będzie liczyć 18 klubów fitness na terenie województwa łódzkiego.